• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Гост - специалист
cholev написа:
Ще е интересно все пак да ме обориш.
Хич даже и не мисля да си губя времето.
valentino76bs - майстор
Chefo77 написа:
iva6ki написа:
Chefo77 написа:

Направо си е перфектен за тези пари за такава употреба. Събота рано сутринта да си пред магазина, че може и да не стигнат за теб :(
Не е ли прекалено слаб. Каква файда да е евтин ако не върши работа. Гледам и китайчетата са поне 2,2J.
За моето ползване, ще е слаб. Но е евтин, има 3 години гаранция и за домашни условия според мен ще е ОК. Ако някой е запознат, може да уведоми аудиторията, дали има някакъв съединител, че то това е най-важното за един перфоратор...
Пък никой не може да каже, дали 2.2 на китайчетата отговаря на 2.2 по принцип :)
Аз си купих преди месец дрелка тяхна(не че нямам други :)) но нещо не ме изкефи та я върнах.Имат проблем с патрона изхвърля свредлата!Та сега си взех малкия перфоратор имам и големия.Добре е пробвах го на бетона върши работа.
Avas_co - майстор
Днес в Пловдив, магазина в Смирненски имаше сигурно цяло пале от "телоподаващите", явно е голямо търсенето.
Инъче добра оферта за Жилета, забих един, че за толкова пари си е супер далавера за пет ножчета, пък за ръкохватки вече съм събрал да се целим с тях.
fore - майстор
Тройката вече не е интересна. Аз миналият път взех промо пакета с несесер, рамо, пяна за бръснене и 4 ножчета. На вилата има също няколко ножчета и рамо. Имам и едно старо рамо което набутах в несесера за път което е толкова изхабено че вече изтърва ножчетата понякога.

Миналата коледа купих от Каунап 5-тицата на промо с едно рамо + едно ножче и пяна. А тази имаше пак промо за 36 лева - 4 ножчета + рамо. Рамото дефакто излиза бонус. Взех го и него да имам ножчета и вече съм оборудван отвсякъде с 5-тицата.....
cholev - майстор
не ви требва този жилет. Аз откакто ползвам лидълския cien shark 5, се родих. Върха е. Изключително качество. Никога повече жилет
plamen6703 - майстор
За новородени сигурно лидълският ще върши работа, но като почне на човек да му никне брада и посяга към "Жилет"-а :-D
Avas_co - майстор
Форьо, Фюжън (петица ) си взех точно като ги пуснаха преди десетина години, ми за мен не стават, а май и не само за мен, Мач 3 е по-доброто ножче според мен.
С тоя Фюжън тогава май само мацките впечатлявах, че като космически кораб.
Chefo77 - майстор
Аз приключих и с Жилетките, и с Уилкинса. Всъщност - ползвам ги само за под мишниците.
Бебешко дупе без контра и нула обърнати косми вече година и нещо. Електрическа самобръсначка.
Иначе имам почти всичко и на двете фирми, излизало на пазара след Сензор.
sstefanov - майстор
cholev написа:
не ви требва този жилет. Аз откакто ползвам лидълския cien shark 5, се родих. Върха е. Изключително качество. Никога повече жилет
Изхабих едно ножче за проба и няма да продължа. По-скъпо е и от жилета за качеството си.
Карам си с едни зелени еднократни Wilkinson Sword и съм доволен.
Като видя рекламата на жилета с топчето ме напушва смях, все едно го карат по калдаръм, а не по лице.

Chefo77, каква ти е самобръсначката?
Chefo77 - майстор
Philips RQ1295. Но ако пуснат в Лидл руски едновалки, сигурно ще са по-добри :lol: :lol:
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: