• 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Здравейте , видях че в събота ще пускат перфоратор.Споделете дали машинката си струва за домашна употреба.Доказаните в този клас са 300+ пари!!!Няма бюджет.
gogo7777 - майстор
Andri01 написа:
Спрях да обяснявам "че нямам сестра"! Конкуренция в смисъл не на ТТ данни и възможности,а в това,че любителите ще я предпочетат пред другите скъпи професионални машини. Не ме разбирай погрешно.
Абе пре***л си се с тая играчка като си я купил ама ще го преживееш :-D
Chefo77 - майстор
pepikan написа:
Здравейте , видях че в събота ще пускат перфоратор.Споделете дали машинката си струва за домашна употреба.Доказаните в този клас са 300+ пари!!!Няма бюджет.
Направо си е перфектен за тези пари за такава употреба. Събота рано сутринта да си пред магазина, че може и да не стигнат за теб :(
Andri01 - майстор
gogo7777 написа:
Andri01 написа:
Спрях да обяснявам "че нямам сестра"! Конкуренция в смисъл не на ТТ данни и възможности,а в това,че любителите ще я предпочетат пред другите скъпи професионални машини. Не ме разбирай погрешно.
Абе пре***л си се с тая играчка като си я купил ама ще го преживееш :-D
Някой да те пита? "Двама като си мерят електрожените,не си бутай ауспуха...на колата,може да се продуха при заварката" :? :axe:
daniel.zhelyazkov - напреднал
Някой има ли мнение за зарядното стартерно устройство, което пускат днес?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=6982
Andri01 - майстор
Интересно е. Вземаш го ,намираш издухан акумулатор,пробваш го и...ако НЕ-обратно в магазина.
KingLin - майстор
Аз пък снощи съвсем случайно се сдобих с лазерна рулетка за 35 пари. Гледам щанд почти празен (последната бройка докопах) и ми стана интересно кво е било толкова търсено и хоп изненада. До 20 метра мери със или без собствената й дължина и не смята лице и обем. Никой да не смее да ми разваля кефа сега с негативни коментари :axe: :-D
iva6ki - специалист
Chefo77 написа:
pepikan написа:
Здравейте , видях че в събота ще пускат перфоратор.Споделете дали машинката си струва за домашна употреба.Доказаните в този клас са 300+ пари!!!Няма бюджет.
Направо си е перфектен за тези пари за такава употреба. Събота рано сутринта да си пред магазина, че може и да не стигнат за теб :(
Не е ли прекалено слаб. Каква файда да е евтин ако не върши работа. Гледам и китайчетата са поне 2,2J.
sstefanov - майстор
Имам такъв от 2 години и свърши много работа там, където големия е неудобен.
Andri01 - майстор
daniel.zhelyazkov написа:
Някой има ли мнение за зарядното стартерно устройство, което пускат днес?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=6982
Явно се харчат доста. Към 12ч. бях в Лидл до МЕИ-то и един взе последното,а беше отворено даже.
На мене лично не ми трябва - АБ е нова ,зарядно си имам. :)
  • 1
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: