• 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 77
Нека намерим най-тънките цени.
radius написа:Не знам дали това не е ирония, но ако не е, то сега други неща определят пазара, качеството отдавна не е сред тях.

Съгласен! Цена-качество е понятието (и реклама/Каталози :-({|=).
И всеки сам си прави сметка кое му трябва повече ...
Понякога, винтовертът извършва същата работа като отвертката през годините (или обратно).
Другата седмица ще има акумулаторният мултишлайф за 49.99 + поялник-станция за 22лв, подобна на тази.
Само като го погледна този поялник и ми се повдига! :vom:
Да, бая гаден си е. Как не пуснаха толкова време някакъв клонинг поне на Соломон или Велер. Китайчугите в голям тираж и с предварителна заявка вероятно могат да им ги доставят с много достъпна цена, така, че с голяма печалба да могат да ги пуснат в магазинната мрежа на около 45 до 60 лева... (аз имам доста прилична запойваща станция, но бих си купил още една, ако отговаря на по-горните условия)
Снощи в 20:55 си купих автоматичните стеги 300мм от 15лв -30% за 10.49лв. Останаха няколко комплекта, ако на някой му трябват. Лидл гр. Русе до НАП
Ами този с батерията - не посмях да си купя, но придобих газовия поялник. Еми бавно загрява, по трудно се работи от другия, който имам не помня от къде, но пак китайски.
Газовия поялник го ползвам редовно за палене на грила. Добър е и за отлепваме на винетки и пр. За запояване веднъж.
Газовият поялник си е супер,аз вече доста време си го ползвам и то като поялник... е за по дебели кабели... С него си запоявах връзките в разклонителните кутии на село. А този на батерии го взех на разпродажба, че един авер го похвали. За него нищо не очаквах , ама хайде прежалих 10лв. Първата му проба беше при ремонтта на звънците на входа. Ами справи се чудесно,но като изгори за боклука. Нагревателя е вграден в човката.
dido1975 написа:Същото мога да кажа и за 750 ватовата дрелка. От три комплекта едвам събрах един читав.

Патрона нещо не бива на удар и от други чувам ,че сменяли патрона .Удара е по слаб от 550W на ейнхел.
valentino76bs написа:
dido1975 написа:Същото мога да кажа и за 750 ватовата дрелка. От три комплекта едвам събрах един читав.

Патрона нещо не бива на удар и от други чувам ,че сменяли патрона .Удара е по слаб от 550W на ейнхел.

Не стигнах до удара-върнах им я. Сигурно днес ще я дадат на някой друг, но с намаление.
  • 1
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 77

Включи се в дискусията:

Отговори   Нова тема Абонирай се

Сподели темата:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook:

Имаш нужда от подходящ професионалист за дома?

Върни се в “Къде е по-евтино?”