• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
batVenci - специалист
etconev написа:
Някакво мнение за лентовия шлайф който пускат другата седмица?
Този шлайф май не е пускан досега...
dido1975 - специалист
Когато си купих големия ъглошлаф си взех и комлкта с дискове - 230mm. Реших да работя с един от тях и се оказа, че и 6-те са неописуемо криви. Може да е от партидата, може и всичките да са били такива. Върнах ги без проблем. С Bosch засега всичко е ок.
Ivo8710 - помощник
Малкия акумулаторен ъглошлайв вчера изпуши и взеха да падат някакви парчета отвътре,а има отрязани около 30 арматурки ф8 до сега.С импакта си построих къщата от дърво,и като цяло се справи добре,видиите не ги усеща.Днеска обаче взе да прави мизерии,както завива видията и спира да завива а само щрака,заминава си но поне ми свърши работа.Акумулаторния перфоратор и той същия чук.Взех го,пробвах го в бетон с ф6,ми 5 мин. Прай една дупка и накрая ми остана бургията там.Оказа се че някаква съчма май я няма и не задържа бургията,айде обратно в магазина.Това освен за тухла за друго няма да става и то ако се наложи една дупка да направя.
jekasus - майстор
С такъв късмет и Хилти да си купиш, пак щи имаш проблеми с инструмента :-D
fore - майстор
Аз пробвах акумулаторният перфоратор в бетона и с учудване установих че проби с 10 ка без проблем. А бетона си е в нов блок. Е вярно стена беше, а не трегер.

piper4o, Свредлата за бетон на Лидл ги правят в отливки за макарони и за това стават леко криви.......... :lol:
Ако трябва да съм сериозен тези им свредла са пълен боклук. И тези в аку перфоратора са макаронени........като манивели.
Така че това е. Ако не ги пробутваха в комплекта, нямаше да ги взема и без пари. Дали е камък или е бетон все е там.
cholev - майстор
Модератора Virtex доколкото разбрах е свързан с някакъв магазин (еМаг май), затова предполагам с такъв ентусиазъм и без никакви обяснения ми трие мненията.
Поради тази причина се оттеглям от темата, за радост на търговската аудитория на форума.
Предполагам и темата скоро ще отмре и на този форум няма да има какво да се чете повече. :lol:
В мнението ми вчера написах, че моите свредла за бетон са прави, а тези за дърво със сдс захват са много добри и той е счел това за скандално и ми е изтрил мнението- майтап
Анонимен1
Ivo8710 написа:
Малкия акумулаторен ъглошлайв вчера изпуши и взеха да падат някакви парчета отвътре,а има отрязани около 30 арматурки ф8 до сега.С импакта си построих къщата от дърво,и като цяло се справи добре,видиите не ги усеща.Днеска обаче взе да прави мизерии,както завива видията и спира да завива а само щрака,заминава си но поне ми свърши работа.Акумулаторния перфоратор и той същия чук.Взех го,пробвах го в бетон с ф6,ми 5 мин. Прай една дупка и накрая ми остана бургията там.Оказа се че някаква съчма май я няма и не задържа бургията,айде обратно в магазина.Това освен за тухла за друго няма да става и то ако се наложи една дупка да направя.
На импакта най-вероятно му се е износила наковалнята. Това си е консуматив и при големите марки. Ако имат наличен в сервиза, може да си вземеш и да го смениш, не е голяма философия. Има клипове в тубата.

За акумулаторния ъглошлайф, без да съм сигурен, пак мисля, че проблема е стандартен - разтопяват се държачите на четките, не че много е работил, но това е най-честия проблем, пак се оправя сравнително лесно.
Virtex - майстор
cholev написа:
Модератора Virtex доколкото разбрах е свързан с някакъв магазин (еМаг май)


Модератора не е свързан с никакъв магазин, за разлика за съмненията за теб. Има достатъчно примери, когато само един човек в темата (ти) "споделя" колко велики са продуктите на тази марка, когато опита на другите е доста различен. Така че съмненията ти за свързаност с даден магазин са по-скоро неуспешен опит за "интрига" и отклоняване на факта, че постовете ти са в голяма степен фенски и обосновани само на фенската ти страна.

Тук се коментира какви са качествата на уредите, не кой какво иска да си купи.

Имайки предвид първият ти пост, регистриран с единствената цел да промотира уредите на лидл, фенската ти страна взема превес над няколко забележки да се коментират качествата само. Както сам си казал в първият си пост изобщо във форума :
cholev написа:
Преди да открия тази тема си мислех, че само аз съм фен на Parkside

Специално изтритото мнение - човека говори за бетон, ти говориш за свредла за дърво. Скандално или не, освен спам-а и желанието за промотиране на други (а не дискутираните) продукти, което правиш, поста не носи полезна информация.

Това го пиша с цел да се знае, че желанието е да има градивна дискусия по темата. Ако някои смята това за грешно или има предложение/мнение и т.н. -> както винаги съм казвал - може да изпрати "лично съобщение".
Последна промяна от Virtex на вт авг 15, 2017 11:19 am, променено общо 1 път.
cholev - майстор
Virtex написа:
Специално изтритото мнение - човека говори за бетон, ти говориш за свредла за дърво. Скандално или не, освен спам-а и желанието за промотиране на други (а не дискутираните) продукти, което правиш, поста не носи полезна информация.
...
..че да дискутираме свредлата за дърво. Или ти си ги забранил за дискусия. Демек свердлата за дърво от предната седмица не са ' по темата' :?
Пичове има ли некой да каже нещо, за или против свредлата за дърво. Аз ги пробвах и мога да дам положителен отзив, ама Virtex-a не дава.
Разбрах- ако напиша, че 'моите'- подчертавам тези които аз имам за бетон (къси дълги всякакви без последните от алуминиевата кутия, които някои обявиха за макарони без да са ги виждали даже) са прави това е не полезна информация а ако напиша че са макарони е супер полезна.
Дааааа. :prayer:
Virtex - майстор
cholev : бъди мъж и не драматизирай. Не е нужно да се изживяваш като жертва, когато пишеш и много спам и ненужни мнения за коментираната тук марка, наред с полезната информация.
Ако имаш проблеми може да продължиш на ЛС, а не да се опитваш да създаваш драма, че някои работел някъде и "наранява" любимата ти марка.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: