• 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
iva6ki написа:
Chefo77 написа:
pepikan написа:
Здравейте , видях че в събота ще пускат перфоратор.Споделете дали машинката си струва за домашна употреба.Доказаните в този клас са 300+ пари!!!Няма бюджет.
Направо си е перфектен за тези пари за такава употреба. Събота рано сутринта да си пред магазина, че може и да не стигнат за теб :(
Не е ли прекалено слаб. Каква файда да е евтин ако не върши работа. Гледам и китайчетата са поне 2,2J.
За моето ползване, ще е слаб. Но е евтин, има 3 години гаранция и за домашни условия според мен ще е ОК. Ако някой е запознат, може да уведоми аудиторията, дали има някакъв съединител, че то това е най-важното за един перфоратор...
Пък никой не може да каже, дали 2.2 на китайчетата отговаря на 2.2 по принцип :)
Kirilpm. - специалист
sstefanov написа:
Имам такъв от 2 години и свърши много работа там, където големия е неудобен.
Този перфоратор преди ако не ме лъже паметта беше описан с 2.1J сила на удара,данеби да има печатна грешка,или този новия да е по-малък модел?Помагах на приятел с ремонта и там го видях,направо ми скри шапката,особено за тези пари,дори и кабела беше като на истинска машина,разбрах го по неволя понеже 2 пъти увисна от стълбата на кабела,без поражения.Аз имам машинка в този клас на спарки и е в пъти по-неудобна,макар и да дъни по-здраво в бетона,лидълската е все едно съм хванал обикновена дрелка в ръка.
jekasus - майстор
Chefo77 написа:
дали има някакъв съединител, че то това е най-важното за един перфоратор...
Дори аку перфоратор на Парксайд има.
Chefo77 написа:
За моето ползване, ще е слаб.
По принцип - силния удар е вреден за тухлите от типа поротерм, тези с 1.2 Дж нанасят по малко щети и отвора не става 10 пъти по-голям отколкото Д на бургията.
Chefo77 - майстор
Аку перфоратора няма нищо общо с този, и няма гаранция, че щом аку-то има, този ще има. На теория и Айнхелите имат, но на колегата се оказа, че е греда ;)
На Поротерм не зная, но на бетон определено има разлика между 1.2 и 2.7 например ;) Прав си де :)
Но за моето ползване пак ще е слаб, ако ми трябва слаб удар, ще използвам верта и свредлото за тухла :razz:
iva6ki - специалист
Ако има някой който е ползвал в бетон да се похвали предишния беше киловат с 3 J, че цената наистина е оферта, на мен ми трябва основно дюбел 6мм бетон и дюбел изолация в плътна тухла.
zz_stefanov - майстор
Туй не е перфоратор. Как може при мощност 800W да има удар 1,2J. Сигурно на дрелката ми удара е толкова.
Като ви е силен удара на другите за поротерма, изключете го.
Chefo77 - майстор
На дрелката ти удара работи на различен принцип, нищо общо с 1.2 джаула и работата на перфоратор.
На акумулаторните перфоратори масово е толкова удара.
jekasus - майстор
zz_stefanov написа:
Туй не е перфоратор. Как може при мощност 800W да има удар 1,2J.
http://www.topmarki.com/bosch-pbh-2000- ... rtach.html Тоя Бош пък ... :-D
zz_stefanov написа:
Като ви е силен удара на другите за поротерма, изключете го.
За една, две става, но ако са повече - не става, голяма загуба на време и физически сили.
Ударна дрелка пък изобщо не ми влиза в класациите...
zz_stefanov - майстор
Chefo77 написа:
На дрелката ти удара работи на различен принцип, нищо общо с 1.2 джаула и работата на перфоратор.
На акумулаторните перфоратори масово е толкова удара.
Да ти кажа, не е сигурно за принципа на удара. На менташките перфоратори и на дрелките принципа е един и същ. И при тоя може да е така.
КИМИ - специалист
Няма начин перфоратор тип дрелка да направи удар в бетон,
като перфоратор с долен мотор- все едно да изкараш на
турнир по сумо Григор Димитров срещу Котоошу. :-D
  • 1
  • 72
  • 73
  • 74
  • 75
  • 76
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: