• 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
hakama - специалист
cholev написа:
Е аз го имам термометъра. Бачка си.
И с какво е по хубав даже в пъти посочения.
Лидълския е +-1.5оС точност, а този с 'пъти по хубав' е +-2оС.
:-D
Религия- вярвам, че другия е в 'пъти по хубав'. В предвид на религиозния празник ти се прощава чедо :prayer:
Tук ги има и по 25лв с точност 1.5 оС
Имаме жълт на подобни пари и си бачка втора година, но дали е точен - знае ли човек.
stan73 - майстор
silent написа:
Колега Cholev бъди в мир със себе си и се радвай на термометъра си... да сравняваш лидълското нонейм китайче с Юнит е меко казано смешно...по смешното е че идея си нямаш какво е най-важното на един подобен термометър а именно да показва минимум отклонение от реалната температура на еднакво нагрети части от различен материал и с различен цвят и повърхност... от различно разстояние и под различен ъгъл...да има възможност да се правят корекции в зависимост от материала който измерваш специално този юнит за който говоря има всичко това .....и съм го сравнявал с термометър на БЕТА който струва 10пъти повече и Бетата се дъни сериозно ...със сигурност има и по хубави термометри и по скъпи но този на лидл е извън всякакви класации...и можеш да го сравняваш единствено с китайските по китайските сайтове за 10долара...
А религиозния фанатизъм е в твоята глава ....и да дадеш 40лв за лидълския термометър си яко прецакване...
Колега "silent ", кой модел са Юнит-ите, от които си доволен ? Аз преди бях си купил лидълският, но имаше ужасяващ температурен дрейф (около 3 градуса, което за мен прави показанията му неизползваеми) и им го върнах. Възможно е е и моята бройка да се е случила калпава - незнам, но определено не ми вършеше работа. Та след като ти си доволен от няколко броя от уред с една марка (вероятно и модел) бих искал и аз да си купя такъв, защото ми се налага от време на време да правя и такива измервания.
Virtex - майстор
Желаещи да участват в нещо като томбола на тема "ще има ли инструменти в новите седмични предложения" ? :-D

Смятам, че няма да има, базирайки се на постерите из магазините за предстоящи дрехи.
hakama - специалист
Гръцкия или италианския лидл..предхождаше нашия с промотата?
lov - майстор
Да рая на женското ровене за евтини китайски парцалчета. :lol: И у швейцарския няма нищо освен стълбата. То кат гледам нещо съвсем няма никави промоции след новата година и в доста от другите магазини тука и в италиянско. Криза майка.
Virtex - майстор
Просто подизпълнителите им ( Einhell, Гризли, Степах ) работят усилено върху разработката на новото поколение "професионална" техника ... с още по-скъсен живот и вградени проблеми :-D

Може из разпродажбите в четвъртък да има нещо интересно из отделни магазини, поне преди е имало.
plamen6703 - майстор
Богатите хора се чудите къде да си харчите парите :-D
kozl - майстор
Хм. Ко чудене пъ стаа :? Отивам в Лидъло да пазарувам манджата и ако нещо ми грабне очото Фъргам в количката.
А коги съм избирал марков инструмент, тогава :? па тоя ли, :? па оня ли. Тогава пада чуденето. То като чета темите у форума не само аз се :? при избора.
Kokar - специалист
Преди години беше лесно - искаш помпа - Вида или Вапцаров, дрелка - Ловеч и т.н.
Сега Лидъл спестява чуденето в големия избор. Отиваш и купуваш без двуомене (стига в Каталога да го има)...
Има и други хранителни вериги, предлагащи инструменти, "но там обикновено те прецакват..." #-o

Относно качеството - ами, ако не ставаха - нямаше да ги има!
:rock:

Но ако искаш различно от Лидъл, как ще избереш ...? Душевните терзания относно избора ще те направят нещастен човек!
И само ще завиждаш на щастливите хора с чанта от Лидъл в ръка... 8-[

PS
Купил съм доста инструменти от Лидъл и съм доволен като цена-качество. :partyman:
И от други хранителни магазини също...
radius - майстор
Kokar написа:
Относно качеството - ами, ако не ставаха - нямаше да ги има!
:rock:
Не знам дали това не е ирония, но ако не е, то сега други неща определят пазара, качеството отдавна не е сред тях.
  • 1
  • 63
  • 64
  • 65
  • 66
  • 67
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: