• 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
pgt - специалист
cholev написа:
Я на техния сайт си е 100евроhttp://www.dirtdevil.de/spider-robot-vacuum-m6 ... englishТия от Емаг големи бандити само 100% надценка
Емаг сега дигат цените за да може като направят черен петък да ги свалят с 50 % и хората ако не са в час с реалните цени ще си кажат я каква яка далавера :-D
sstefanov - майстор
Не е само за този артикул, ето например, още:

Прикачен файл

Screenshot_20171117_120556.png

Прикачен файл

Screenshot_20171117_120615.png
stan73 - майстор
cholev написа:
Оня ден заточвах 2 бургии 6 и 10 на малкия шмиргел. Абе става ама не като заводско. Вчера гледам заточващата машина 50лв с 20 бургии и я взех. Презаточих двете бургии- отлично се получи.

Другата седмица съм хвърлил око на почисващия робот. 200лв обаче. Някой има ли го или подобен да каже стават ли подобни машини или са играчка. Котарака иначе много ще му се радва кат' почне да щъка насам натам :-D

...
Аз такава машина нямам, но ми носиха подобна, за да и сменя скапанините батерии, та я пусках и при мен след това да я тествам (а също и по мненията на хората, на които беше) - става, но за гладки подове (паркет, ламинат, плочки, балатум и т.н.) и то не за основно чистене. Примерно удачно е да се пуска на 1 или 2 дни, а веднъж седмично да се минава с голяма нормална прахосмукачка. Иначе си е забавно... :)
П.П. Не трябва да има разлика в нивата.
П.П.2 Цената като цяло и марката Дърт Девил (ако изобщо е тя) са добри. Иначе машината на хората дето ми я носиха е била около 440 лева, а великите са към 1000.
В крайна сметка - ако не те радва машината, в рамките на месец можеш да им я вънеш без проблем.
mironcho - специалист
cholev, Ползвам прахосмукачка робот от 8 месеца. Голям кеф е - тази с кабела излиза на работа 1-2 пъти в месеца. Темата е много обширна и дълга, ако се интересуваш потърси при мамите, там има много писано.
Иначе общо взето всички могат да минават по килим тип мокет и да катерят ~1см праг. Има разлики в технологиите - дали само смуче или смуче и четка (като т.н. турбочетка на обикновените), самата четка дали е само четина или има и ламели или е само ламели, дали страничните четки са две или една, дали се мота като билярдна топка (като тази) или е "умна" и почиства методично за кратко време без да минава безброй пъти през едно и също място, дали си намира сама зарядната станция или просто спира като се изтощи батерията (като тази), дали може да се програмира да чисти в определен ден/час, дали има дистанционно или пък контрол от телефон... и много още разлики.
Тази е от най-ниския клас, въпреки това някаква работа ще върши. Много зависи какво е очакването за да не остане човек разочарован - както за много други работи - струва, колкото струва.
* Не става за почистване в работилница :wink: за там може би това
Edwardo - напреднал
Здравейте ...може ли да ми кажете вашето мнение за този нов продукт на парксайд Двоен шмиргел за 70 лв? :?
g3org1 - напреднал
Здравейте,
Този мултифункционален детектор става ли за нещо, по специфично за търсене на кабели в стена без да се налага да се кърти? Имам един неизвестен китайски за около 30 лв, който не върши никаква работа.
XpacTa - специалист
Ами и този в общи линии толкова става. Аз имам предишният, без ултразвуковата ролетка и колкото пъти съм го пробвал за намиране на кабел - толкова пъти съм се разочаровал. Виж ако идеята е да потвърдиш, че няма кабел на някое място за да дупчиш - може би ще свърши работа. Другите фунцкии не ми се е налагало да ги ползвам.
plamen6703 - майстор
Не си давай парите за глупости, това не върши никаква работа и струва колкото струва. :partyman:
Chefo77 - майстор
Някой мнение за пистолета за топъл силикон от утре? Защото мисля да го отнеса, че Щайнела вчера гръмна, да му се не види ...
И само за информация - неръждаемото кошче за баня започна да ръждясва след няма и 2 месеца употреба във влажно помещение ... :?
plamen6703 - майстор
Изобщо не се замисляй за пистолета за топло лепене, а го взимай щом ти трябва. :partyman:
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: