• 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Belgarionbg - напреднал
Гост написа:
Искам само да вметна, че това, което се случи с този така харесван от Вас пистолет е с една от пръчките от комплекта. Вероятно са окомплектовали нискотемпературни пръчки с високотемпературен пистолет...или обратното- знам ли??? Нищо не пише на пръчките!
Айде, мисля, че достатъчно време отделих за това недоразумение. За мен е ясно-ще дам някой лев отгоре и ще си купя друг пистолет. А всеки има глава на раменете си да прецени колко пари да отдели и за какво...
По времето когато прочетох това мнение се притесних, че може би и аз съм се прецакал. За това се въздържах да пиша докато не поработих достатъчно с него.
Целенасочено го оставих няколко часа включен с една от трите оригинални а после и с една от допълнителния пакет (онзи за 7лева и нещо) за да видя дали ще се случи описаната от теб ситуация. Всичко бе наред.
Наистина частта в която е поместен нагревателя почти не може да се пипне от високата температура но при докосване на пръчката в самия край преди да влезе в тръбата си е с телесна температура. Няма капене от върха.
Към момента съм изразходил трите от кутията и половината от пръчките в допълнителния пакет и нямам проблеми. След като ги употребя ще продължа с Akfix HM208. Такива ползвах с предния си пистолет (rico), който бе доста по-слаб от парксайда та смятам, че ще са ок и с него.
KingLin - майстор
Прикачен файл:
lidlgar.jpg
lidlgar.jpg (97.9 KиБ) Видяна 2109 пъти
Още едно браво!
brick - специалист
fore написа:
И аз днеска купих големият перфоратор на батерия за 19,99. Има леки луфтове, но ще си го ползваме със сина така....... :wink: Иначе свети добре при къртене.
Големия перфоратор го взех за сина ми за 10 лв. от една масова разпродажба в шатра пред лидъл. Оказа се неработещ, презапоих някаква спойка вътре и тръгна. Много яко кърти и дупчи. После купихме и ъглошлайфа, вече на редовната цена 19,99. Той пък какви искри хвърля...

Синът ми ги експлоатира жестоко вече 2 години, но не са мръднали :supz:
fore - майстор
Е как ще мръднат бе човек, това е марка :lol: Даже при тези инструменти натоварването от децата е още по голямо.
Ъглошлайфа ще му го подарява вуйчото след консултация с жената, демек сестра му. :)

Ъглошлайфа свети ли, че не видях да го прави ? Най скучен ми се видя той за работа...... :wink:
plamen6703 - майстор
Консултирай жена ти, ако е с дълга коса да я пази от ъглошлайфа :-D Дъщеря ми изрева по телефона, за какво съм го купил на внука... наложило й се е да ползва ножица да си освободи косата :-D :partyman:
fore - майстор
Хаха :lol: :lol: :lol: :lol:

Абе с дълга коса е, но понеже сгъва на абкант ламарина и около нея постоянно се реже с баш флексове и ножици ми се струва че малкият трудно ще я издебне. :wink: :-D

49 кила жена с дълга коса, ама без да се хваля ми сгъна цял стилаж и го сгобихме с нея за гаража. Че и по стабилен от тия на бързите връзки стана.
cholev - майстор
Правия шлайф от 4500-30000об/мин
При мене обаче изненадващо не почва от 4500, а на позиция 1 е 0 об/мин. При вас как е.
Иначе ръководството е забавно - в точка а) е подходящ за шлифоване с шкурка, а в б) не е :-D
Този електрически инструмент може да се
използва като инструмент за шлифоване,
инструмент за шлифоване с шкурка, теле-
на четка, инструмент за полиране, за фре-
зоване и машина за отрезно шлифоване.

б) Този електрически инструмент не е
подходящ за шлифоване с шкурка . ..
jekasus - майстор
Няма инструменти и темата лека полека умира :-D
Тоя дрон колко време ще лети, то че камерата му е калпава, няма спор :-D
dido1975 - специалист
jekasus написа:
Тоя дрон колко време ще лети, то че камерата му е калпава, няма спор :-D
8 мин. - според немския Лидл https://www.lidl.de/de/quadrocopter-mit-kamera/p246840
kr1100 - майстор
dido1975 написа:
8 мин. - според немския Лидл https://www.lidl.de/de/quadrocopter-mit-kamera/p246840
8 китайски минути
  • 1
  • 50
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: