• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
ESPACE - майстор
Днес взех powerbank-а. Да ме пита човек що ми беше. Според опаковката 3000mAh с елемент на LG. За 15лв :? Е да ама въпросното чудо въпреки че показваше, че е напълно заредено вдигна батерията на телефона ми(изключен при това) с нещастните 7%. И неговата батерия е 3000mAh. След като се изтощи сложих Powerbank-а да се зарежда през мониторинг джаджа. Еми познайте. Точно 1500mAh. Ще го връщам, то се е видяло.
Chefo77 - майстор
Май май малко по малко започват да излизат истините за качеството на това, което се предлага в Лидл (вече).

Днес изхвърлих и последното ножче за зеге от "великата" швейцарска петорка. Точно това, което е с обърнатите зъби (T101BR). Оказа се, че "неповторимото" чисто ново реже по-зле и далеч не по-чисто от лицевата страна от ножче за ламинат на Макита на ... 250+ м2. Ако това не е за ХАХАХА, за какво друго е. Апропо, слециалното за ламинат го хвърлих на 40-ия квадрат, ситния зъб (T118B) на 20-ия квадрат, едрия зъб (T101B) изкара цяла стая 12 м2 турски ламинат, а тънкото (T119BO) се изкриви, стана на дъга на втория ряз!!! Това е качеството им. Без значение, дали съм подходил с предубеждения или не.
jekasus - майстор
Спрямо квадрати, таман един апартамент има ламинат...
Chefo77 написа:
Днес изхвърлих и последното ножче за зеге от "великата" швейцарска петорка.
Баш-машинки си имате, но от лидл ножчета купувате :-D
Chefo77 - майстор
Специално този комплект съм го взел, за да докажа (и на себе си), че не си заслужава. Иначе B53-ките, които взех от Ники преди половин година, още не съм ги изразходил!!!
grizan1980 - специалист
Колегата ми се оплака че големият перфоратор се бъгнал, пробил три дупки за някакъв простор и изчезнал удара...... Това за втори пък , като почти не го е ползвал. Предишният път му се беше разпаднал патронника.... Явно както писах преди с новия дизайн и ново качество ... :?
Фитилчо - майстор
Тия пичове са за баннване ! Директно !
Евал съм ти и гаранцията
kozl - майстор
Я и аз да се оплача. Купих две подгряващи подложкирза автомобилни седалки.
Едната за жената другата за мен. 37 вата на подложка. Обаквах повече. Е усеща се топлината, но не е по цялата площ на подложката. Питам съпружката как е нейната - топлела ама малко. Е пробвах я - топли само светодиода :lol: Понеже нямаха други ми върнаха парите.
А на съпружката и боцнах захранването на телефона в запалката, светодиод има начи шъ съ грее "ама малко" :-D Дбре, че има подгревател за антифриза. :roll:
Virtex - майстор
Следващата седмица ще има комплекта тресчотки 1/4 + 1/2 за 89.99, заедно с 2 различни вида ключове за ~12-13лв.

Може да има и някои инструменти, имайки предвид, че ще има 'технически' продукти. Поне според информация в магазина.
vsn - помощник
Тази е почти същата https://www.masterhaus.bg/bg/product/19 ... sti-bolter
Определено цената в Лидл си заслужава,но въпроса е дали ще има качество срещу тези пари?
Някой има ли въпросното гедоре,за да изкаже мнение?
kozl - майстор
Ако тйрсиш повече качество, няма да го намериш в ЛИДЛ, но пък на много места може за повече пари да си купиш лидълско качество.
Аз ползвам от старите комплекти на ЛИДЛ , но от време на време за неотговорни сглобки. Т.е. не ги натоварвам. Сиреч за домашна употреба - ок.
Но клещите тип "гарга" с регулиране на разстоянието на човките са лидълски боклуци. Преди години си купих подобни на Рико, още служат и са мноо по-добри. Е имам и Книпеск, но цената е по 10-ина лидъла :lol:
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: