• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Имай предвид, че и на двата уреда посоченият капацитет е при оптимални условия - 80% влажност и 30 градуса Целзий температура. Колкото по-мощен е даден уред, толкова по-близо е до стойностите в проспекта. След като при 10 литра твоят вади 2, подозирам, че при 170 мл ще вади 15-20.
Голям смях беше с един влагоуловител от типа на Серезит - с голяяямо хапче. Купихме го на някаква смешна цена, засилихме го в един шкаф, в който сме чистили малко мухъл от стените ... за една седмица беше събрал 10-ина мл. Преди време разчиствахме шкафа, оказа се, че сме го забутали назад - хапчето се беше разтопило, вода обаче нямаше никаква.
cholev - майстор
Абе и вентилатора се чува. Хакам го в килера и забравям. Демек не го препоръчвам. Няма да го връщам по принципни съображения.
Сега за циркулярните дискове:
аку ръчен 150 (имам го)
потапящ 165 (имам го)
ръчен 190
Е тогава за чий е този 160мм комплект. Таргета е други циркуляри на 160 или пропускам нещо.
etconev - специалист
Честно колеги, изчаками се чакалото да пуснат малък ъглошлайф /115мм/ и ще взема да изневеря на парксайд и да си купя някоя друга марка :x :o
jekasus - майстор
etconev написа:
ще взема да изневеря
Изневярата е обикновено е кратка :-D
jekasus - майстор
Днес ползвах малкия перфоратор 1050 - доста интересно пуска удар, реално работеше, като дрелка, докато усети съпротивление, почваше да дупчи :?
И понеже ни е забранено да ги хвалим спрямо другите :-D , само леко да напомня, че лекия удар на аку перфораторче ме спаси при монтажа на дюбели за топлоизолация, не троши както другите тия шибани поротерм-тухли/други кухи буклуци също мразя/...
EDI - майстор
Значи е с певмоцилиндър на удара, рядко срещано при перфоратори на ниска цена.
tntcom - специалист
И аз това забелязах, дори писах по-назад в темата. за това и хвърлям едно око към парксаид когато избирам ел. инструмент.
Chakal - специалист
Относно качеството на големия циркуляр - 190мм. Днес взех една бройка, от проверени 5 в магазина, само една беше с приемливо качество. Плочата им хлопа на почти всички, леко недопустимо ми се вижда, предвид, че го купувам само и единствено заради по-масивната плоча, че ще се монтира обърнат на "циркулярна маса". На два отливките на корпуса им бяха под всякаква критика, дори не си пасваха добре една към друга. Третия ромолеше ужасно като го завъртя на ръка. Не съм го включвал още - на работа съм, довечера ще драсна един ред след пробата.

За първи път попадам на такава лоша партида инструмент от Уйдъл, а имам вече 6 машинки от тях и съм доволен от всяка една.
Фитилчо - майстор
Все по бедни стават промоцийте нещо... не зная защо, преди бяха доста по силни.
Качеството на повечето неща също пада. Преди бяха по груби, но и по масивни. Новите модели са по афиф и по модерни отвън...
Virtex - майстор
nikolson написа:
Жека, Чолев, мога да отговоря, ама хайде да не е в тази тема. Ако искате, накарайте Витрекс да премести постовете в нова тема в говорилнята и там да се джангазим.
Първо е Виртекс (не витрекс, не ще има значение като nickname) и второ ако знаете колко е забавно да се разделя и оправя тема от телефона......няма да ми стигнат многоточието.

Иначе темата си ви става нова:

viewtopic.php?f=45&t=58052

Може да продължите 'дискусията' там и да предложите подходящо име.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: