• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
themask - специалист
Имам такава, но тя е същата:
https://www.aliexpress.com/item/2-Piece ... 0.0.DDZMYo

Ползвал съм я - много е удобна, ако имаш различни големини да въртиш. Става да навиваш и куки примерно.
reg.s - напреднал
themask написа:
Имам такава, но тя е същата:
https://www.aliexpress.com/item/2-Piece ... 0.0.DDZMYo

Ползвал съм я - много е удобна, ако имаш различни големини да въртиш. Става да навиваш и куки примерно.
Колегата мисля говореше за самата тресчотка, не за накрайника. И на мен ми е интересно дали е читава. Ако не е ще бъда благодарен някой ако ме насочи към друга (не е задължително лидълска) :)
fore - майстор
Кримп клещите белят и режат отлично кабел. За кримпване не съм ги пробвал, но мисля че няма да има проблем с тази функция. Явно в моите ръце са ок, щото четох и негативни коментари за тях по напред в темата.

Перфоратора също е ок и върви с батерията. А и вече има една батерия от Флекса........
Последна промяна от Virtex на пет авг 18, 2017 12:35 pm, променено общо 1 път.
Причина: изтрита част без връзка с темата
nautilus33 - майстор
Някой има ли предтава за каква цанга са 1) Фрезови свредла – 5 бр., размери: 4 (2 бр.), 5; 6; 8 mm, които пускат другия четвъртък?
gogyto - специалист
За кримп-клещите някакви отзиви?

П.С: оп прочетох по горе, сорри
cholev - майстор
nautilus33 написа:
Някой има ли предтава за каква цанга са 1) Фрезови свредла – 5 бр., размери: 4 (2 бр.), 5; 6; 8 mm, които пускат другия четвъртък?
Ами всяко е с различен размер. т.е не са за фреза а за бормашина
fore - майстор
Всичките свредла от другият четвъртък са за бормашина. Аз купувах отдавна от тия свредла с Титан нитридното покритие, самоче в кутия. Малко са ми тъпи по фрезоващата си част надолу към опашката. Иначе отвора го дупчат с режещата глава.
И ми направи впечатление че в другите комплекти от Лидл където съм купувал разни и има по едно такова фрезоващо свредло е доста по остро по тази си част и ще върши работа за разлика от тия жълтавите. Понеже в сборните комплекти свредлата нямат такова покритие.
Днес след работа минах да разгледам аку перфоратора. Беше свършил, явно борбата е безмилостна жестока.Все пак да не остана капо си взех един светлинен датчик :-D
etconev - специалист
Някакво мнение за лентовия шлайф който пускат другата седмица?
piper4o - напреднал
A някой с мнение за свредлата с SDS в алуминиевата кутия?Защото на 1.08 купих малка кутия с 6 или 8 свредла-криви на макарон и ги върнах.Сега този четвъртък взех големият комплект с свредла,но не съм ги ползвал.
И ми направи впечатление че са за камък и тухла.Бетон не се споменава.Та стават ли за бетон или да им ги връщам и тях.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: