Нека намерим най-тънките цени.
brick - специалист
Virtex написа:
cholev написа:
Майтапиш се нали. :shock: . Машинката пробива до 16мм.
6мм и с 12в винтоверта може да пробиваш (даже 8. ). А с 20в 13мм.
Ха ха
Това е пробвано или просто защото го пише в рекламата го казваш ?
pif4o написа:
Мен по ме интересува тая машина как е с луфтовете
Ако е нов модел/ревизия докато някой не я вземе и пробва няма как да се знае това. Новите версии/ревизии имат по-голям шанс да са некадърно направени с някаква си тяхна цел, така че това е по-важният момент.
Мислиш ли че 500 вата асинхронник ще се запъне с 16 мм бургия, ако са избрани правилните обороти?

А версията ще е нова - D4. Миналогодишната C3 беше по-добра от дотогава излезлите (според отзиви), така че не винаги тенденцията е към разваляне.
Virtex - майстор
Не, не мисля за lidl и съответно не се замислям за такива неща.

Факт, че не всичко, което пише е истина ( не конкретно за дадена марка, а по принцип ), така че е нормално да се попита.
brick - специалист
angel_ov написа:
Мнение за пилите от 01.03?
Добри са. Нямам забележки - вършат си работата и толкова.
sstefanov - майстор
Имам ги пилите, много са добри!
Последна промяна от sstefanov на пет фев 23, 2018 10:47 am, променено общо 1 път.
brick - специалист
Virtex написа:
Факт, че не всичко, което пише е истина ( не конкретно за дадена марка, а по принцип ), така че е нормално да се попита.
В случая декларираните технически параметри едва ли лъжат. Виж за луфтове и други конструктивни "особености" бих бил нащрек.
cholev - майстор
Virtex написа:
cholev написа:
Майтапиш се нали. :shock: . Машинката пробива до 16мм.
6мм и с 12в винтоверта може да пробиваш (даже 8. ). А с 20в 13мм.
Ха ха
Това е пробвано или просто защото го пише в рекламата го казваш ?

...
По ръководство на потребителя.
С 12в не пробивам при условие че си имам 20/18в. но днес в твоя чест ще пробвам
С 18/20 съм пробивал с 12мм. 13 нямам
Колонната другата седмица.
Но ти на мене не вярваш, на ръководствата не вярваш, предполагам и на французина. Той обаче направил видео как яде с 16мм 15мм дебело плътно желязо- е сега и ако на очите си не верваш не мога да помогна :-D
16мм свердло метал вс. 15,мм плътно железо
Последна промяна от cholev на пет фев 23, 2018 11:36 am, променено общо 1 път.
themask - специалист
А бе, то имаше и едни хора, дето отслабваха, седейки пред телевизора с едни гъделичкащи с 12V пеперудки, залепени за стомаха и задника... как да не повярва човек!? :lol:
cholev - майстор
Пусти мерак. :) . На обед пробвах 10.8в как пробива с 8мм стомана.
И не взех новия 12в, а стария мохикан 10.8в, от който не мога да се отърва щот си работи и работи.
Та планка 5мм дебела с 8мм бургия (от 15лв броя хаха) от комплекта на powerfix- железната кутия
1.3ач произведен 2011г (на 7год) и зареждан края на октомври 2017 :shock: . (прибран зимата на топло)
Без проблем пробиването :supz:
Chefo77 - майстор
Да кажа за маркуча за пневматика 10 метровия, от миналата седмица. Накрайникът, в който се включва машината, е с плитък отвор или Осичките, които фиксират връзката, са една идея по-ниско от необходимото. Като резултат, пистолетът за обдухване на Райдър няма проблеми, но двата такера не могат да бъдат закрепени (Макита и Ферм). Шийката под фиксиращия обръч е с 1 мм по-дълга, отколкото при пистолета за въздух, и фиксиращите Осички не могат да влязат в канала. Връщам го :(
Жалко, защото маркучът е добър.
fore - майстор
Chefo77 написа:
Да кажа за маркуча за пневматика 10 метровия, от миналата седмица. Накрайникът, в който се включва машината, е с плитък отвор или Осичките, които фиксират връзката, са една идея по-ниско от необходимото. Като резултат, пистолетът за обдухване на Райдър няма проблеми, но двата такера не могат да бъдат закрепени (Макита и Ферм). Шийката под фиксиращия обръч е с 1 мм по-дълга, отколкото при пистолета за въздух, и фиксиращите Осички не могат да влязат в канала. Връщам го :(
Жалко, защото маркучът е добър.
Не разбрах кое е нестандартното ? Макуча или на твоите такери накрайниците ?

При мене се случва да изпуска въздух по малко между връзките и при двата маркуча. И този който е в комплект с 25 литорвият и този който сам направих с накрайници на Райдър и 1мм маркуч.

-----------------------------

Каква яка колонна бормашина съм имал и да не знам........ :)
На клипа е първият модел с един ремък.

А какъв е спрея с който охлажда бургията докато дупчи ? :?
Последна промяна от fore на пет фев 23, 2018 4:43 pm, променено общо 2 пъти.

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: