• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
tntcom - специалист
xway написа:
... да се завърти/завие този модел не е удобен....
Ясно =D> . Значи ще взема от другите.
nanobanano - специалист
А за малката прахосмукачка,какво ще кажете?Пише,че става и за мокро почистване?Пускали ли са я до сега?
nanobanano написа:
А за малката прахосмукачка,какво ще кажете?Пише,че става и за мокро почистване?Пускали ли са я до сега?
Имам я от миналата година, върши работа, но трябва да се почиства по-често от нормална прахосмукачка. За трохи по земята и по-едри от прах боклучета е добре. За прах филтърчето трябва да се пере, защото няколко пъти само го изтупвах и после при включване прахосмукачката бълва останалия прах. За мокро, капацитета е по-малък от една чаша и няма смисъл,по добре с парцал да се попие. Само веднъж мааалко ми помогна в багажника на колата се беше разляла вода и измуках от кечето някакво количество.
Ще мога ли да върна приспособленията за пренасяне. И моите още не са разопаковани?
sstefanov - майстор
Защо не ги попиташ?
cholev - майстор
jekasus написа:
....Слаб съединител, умира и остава като лек къртач.
..
Това съм го чувал от тебе и от форката. И двамата ли имате такъв проблем или някой е преписал от другия.
Странно е. :? Ако има действително такъв масов проблем ще са върнати хиляди бройки и този модел няма да се продава, а излиза, че не е така.
Моята бройка си е наред
jekasus - майстор
cholev написа:
Моята бройка си е наред
Щото само се хвалиш със тях, а аз им взимам здравето от работа, набъркай няколко кофи лепило с перфоратора и ще си имаш лек къртач :-D
cholev написа:
ще са върнати хиляди бройки
Не го върнах, щото си имам малък перфоратор :-D
fore - майстор
Не си го напънал достатъчно в железобетон. Напъни го в такъв и да блокира в арматура няколко пъти и ще изрони зъбните колела на пиньона. Преди това имах подобен купуван от Илиенци под марката "Бош". Отварял съм го и съм сменял тия колела. Съединителят е направен към мотора от две феродни шайби притиснати с метални. Проблема е че не може да се регулират изобщо посредством гайката която ги затяга. И ефекта е или съединителят изобщо не държи при отпускане на гайката и приплъзва при най малкото усилие или изобщо не отпуска при затягането и. Так ги регулират обикновено. В резултат на което зъбните колела които са при превключвателят на позиция удар и въртене или само с удар, които се притискат с една пружинка започват да изпускат и да го играят на съединител, но това е разрушаващо за тях. Абе фалшива работа.

Чолев, чуеш ли да щрака значи въртенето ти заминава при блокиране на свредлото, а при Спаркито като го чуя да щрака знам че съединителят работи. Но там нещата са истински и на друг принцип струващ доста повече пари.
Имаше тук и тема за тези проблеми на тези къртачи със снимки даже.

Аз оня Бош го разкарах, но и тая я взех за Вилата със съзнанието че е ......

И нали се сещаш че хората които купуват този перфоратор за 120 лева са наясно че могат да дупчат основно в тухла и не го тормозят много. Не работят профи с него. Макар че едно време като викнах една фирма да ми прекара цифров сателит и тия извадиха като моят зелен "Бош" и с него пробиха отвора за коаксиала. После изхвърлих и коаксиала че ми докара вода и конвертора че се пълнеше с вода, а и тия са пробили още 20 отвора с оня "Бош" и е станал чист къртач........ :lol:
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
Блендерът от четвъртък, с тези 900 вата и 22000 оборота изглежда по-добре от нинджите.
Обръщам внимание на зинтересованите :-) Моят е още по-куча марка, 1000 оборота 75лв :-) и прави невероятно фини прекрасни неща
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=2040
dpp - специалист
Някой ползвал ли е тая универсална трисчотка. Т.е. накрайника е универсален, предполагам трисчотката е използваема и с други камъни де... :?
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=1993
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: