• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Avas_co - майстор
Клещите кримпо-заголвачки са пълен ташак.
Взех, пробвах и върнах.
Не правят ни едно от нещата като хората.
jekasus - майстор
cholev написа:
Сложих диск за алуминий- 80 зъба.
От няколко години си ползвам такъв диск на моя герунг/пендула/ за рязане на алуминиеви ъглови лайсни за плочки. Различни алуминиеви профили също съм рязал безпроблемно.
Този е такъв или подобен - https://rosi.bg/profil-za-vrata-45-mm-z ... -2513.html

Прикачен файл

IMG_2465.JPG
zz_stefanov - майстор
Virtex написа:
Тема за дискусия на инструменти от Lidl - Parkside, Powerfix, Florabest

Моля участниците да се придържат към основната идея - да се объждат инструменти и уреди само от Lidl. Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.

Излишни коментари, обиди и подмятания е желателно да не се правят. Добрият тон е препоръчителен.


Предишни теми :


Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 3

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 2

Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix - инструменти?!
Virtex, тея теми спонсорирани ли са? Ако да, го напишете.
Как може за един бранд да се отделя такова внимание във форума, че и:
Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.
Айде един коментар по същество - уредите са си такива каквито са уредите на другите брандове със съответната цена заради което темата има единствено рекламна стойност.
xway - напреднал
djoni1 написа:
Днес мисля да отнеса комплекта за пренасяне :)
Не го препоръчвам. Имам и двата модела, другия на който самите колела се въртят в различни посоки е много по-удачен.
Virtex - майстор
zz_stefanov написа:
Virtex, тея теми спонсорирани ли са? Ако да, го напишете.
1. Нямам идея темите да са спонсорирани. Ако cholev получава нещо за реклама си е негово действие, макар че нямам такива подозрения - вероятно е такава личност и не смятам, че му плащат.

2. Темите се разделят, защото стават прекалено големи и са нечетими.

3. Няма нужда да се вкарва драма със спонсортство - когато една от темите стана 1000+ страници и беше спам имаше недоволство от това. Сега се правят нови теми, за да е по-пригледно и веднага някои става недоволен, че се "прави реклама" на нещо. Общо взето се оказва вярно, че на българина все нещо му е криво и няма "угодия".

4. в "женският" еквивалент на форума - бг-мама има много повече теми и там след 50та страница се разделят, защото стават прекалено големи за следене на каквото и да е. Макар че там има опция темата да се преглежда наведнъж, което улеснява търсенето, главната цел е улеснение. Това, че някои се занимава с тази дейност не значи, че му се плаща за това. Надали ще кажеш, че тема в темите са избор на различни неща стоят агенти, който "подреждат" всичко с цел реклама.
zz_stefanov написа:
Как може за един бранд да се отделя такова внимание във форума, че и:
Ако някои има желание да коментира други уреди - нека да го направи в подходящият раздел или вече съществуващи дискусии.
Това специално го написах, за да няма спорове от сорта "parkside vs маркови машини". Защото това генерира единствено спам и не води до нищо, освен спорове и безпредметно писане на глупости. Нито някои, който ползва сляпо parkside като единствената марка може да бъде убеден, че съществува нещо по-добро, нито някои който ползва маркова техника ще бъде убеден, че се е прецакал, както се опитват да обясняват тук.
zz_stefanov написа:
Айде един коментар по същество - уредите са си такива каквито са уредите на другите брандове със съответната цена
Това,с изключение на cholev , го казват и други хора и не е учудващо като факт. При някои специфични продукти дори гаранцията е повече от 3 годишната лидълска, така че и това не е учудващо. Но често хората не се интересуват. С изключение на няколко фанатици хората тук дискутират кое става и кое не, като целта е да не се лъжат всички, че цялата продукция на лидл е Дар Божи, създаден единствено за България и да помогне в период на трудности :)
zz_stefanov - майстор
Ми тогава да направим по отделна тема за всички други марки Ейнхел, Райдър, Графит..... (изобщо не го искам това). Самото забиване на конкретен бранд в заглавието на тема си е реклама и е нарушение на правилата на форума. Тук не се говори основно какви проблеми има по машинките, а какво е съдържанието на брошурите на веригата.
То, че няма как да не се споменават брандове в темите е ясно, но темите за конкретни брандове не представляват нищо друго освен реклама. А рекламата трябва да е ясно обозначена и отделена от дискусиите.
В другите теми не смеем да споменем някоя фирма извън лични, а се подвизават цели теми във форума за конкретни фирми.
Темата си е изцяло за закриване. viewtopic.php?f=19&t=20730#p195911 нарушава се системно т. 6 от правилата на форума.
Последна промяна от zz_stefanov на пет авг 04, 2017 11:29 am, променено общо 1 път.
ivan_s - помощник
Перфораторът, който пуснаха тази седмица в Лидл - 1500 W, как се представя при работа - къртене на циментови замазки и мазилки, пробиване, прегрява ли при продължителна работа, някакви проблеми с лагери, четки, патронника, свредлата?
jekasus - майстор
ivan_s написа:
къртене на циментови замазки и мазилки,
Добре.
ivan_s написа:
пробиване
Слаб съединител, умира и остава като лек къртач.
ivan_s написа:
прегрява ли при продължителна работа
Всички прегряват, този е от тези, за които не е добре да се мъчи до "червено".
ivan_s написа:
някакви проблеми с лагери, четки, патронника, свредлата?
патроника е читав, двигателя е добре, свердлата не са важни - има ги по магазините от евтини до скъпи.
Четки е в комплект с четкодържател и не знам дали ония от Бушона имат резервни...
И преди съм писал - от лек перфоратор нагоре няма смисъл да се взимат машинки, тия под наем ще свършат повече работа, дори и по-евтино ще излезе.
tntcom - специалист
xway написа:
djoni1 написа:
Днес мисля да отнеса комплекта за пренасяне :)
Не го препоръчвам. Имам и двата модела, другия на който самите колела се въртят в различни посоки е много по-удачен.
Аз си взех от тези, все още са неразопаковани. Може ли след като имаш и с друг вид колела да ни осветлиш по въпроса.
xway - напреднал
При движение в една посока и двата модела се справят еднакво добре. Като се наложи да се завърти/завие този модел не е удобен.
Това е добро:
Изображение

Това не толкова:
Изображение
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: