• 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
g3org1 - напреднал
Подкрепям колега от по-горе за 10.8 V.

На моя батерията му пада доста бързо обаче...
Явно калпава бройка.
fore - майстор
hricava написа:
Virtex написа:
Другата седмица ще има акумулаторният мултишлайф за 49.99
Някой да го има този мултишлайф, дори да е старата версия с 10.8V да каже мнение?
Този е супер. Брато го купи и е много готин. Високи обороти. Батерията държи и реже като 220 волтов.
jekasus - майстор
fore написа:
Аку перфоратора и тази дрелка от събота не мисля че имат съединител.
Аку пробвах днес, на ръка да задържа широка лопатка - не можах :-D Ще пробвам с бургия в бетон.
Но не вярвам да няма съединител, тоя нов на Парксайд.
cholev - майстор
Бях в магазина в 8.02 и с тъга отгледах как последната бройка телеподаващо се носи към касите от една лелка. От там към другия магазин, за който вчера пазача каза, че има 25бройки. Отивам празно- един младеж от персонала- има ли още апарати- сега ще проверя в склада аз след него, а след мене още 7-8мераклии. Та взех и даже останаха още 2-3броя :-D . Нали сме столицата на желязото всеки иска да има телоподаващо :lol:
Взех и от торксовите винтове х2, че на други места не съм видял да се продават, а си е кеф да се бачка с торкс
hricava - специалист
tntcom написа:
Имам стар. - тежък, неудобен, слаб, загрява бързо и почва да се зори, ниски обороти, рядко се ползва. + евтин, здрав, качествена сглобка, батерията трудно се изтощава.
Извода е Ако имаш контакт 220в. по-добре залитни по другия с кабела. За него само +.
Новият 12в. има много гумирани елементи, но формата на корпуса му е същата като на стария. съмнява ме и баланса на теглото да е променен, след като батерията е на опашката, а тя може бие по-тежика от уреда
Благодаря за мнението! Имам малък на 220в, но търсех и автономност и затова гледах този, а и на пазара цените са по-високи с поне 10-15лв и пак са с подобни корпуси. Взех го, на първо четене изглежда добре и наистина батерията субективно е по-тежка от уредчето. В упътването добавили лист за закупуване на резервна батерия от "Бушона" на приятната цена от 40лв, от които 10 за доставка, при цена на нов уред от 50лв. В Германия бяха по 22 евро, сега дори са ги намалили на 20.
hricava - специалист
fore написа:
hricava написа:
Този е супер. Брато го купи и е много готин. Високи обороти. Батерията държи и реже като 220 волтов.

12 волтовата версия ли?
tntcom - специалист
А аз да попитам за мнения на сгъваемата 4-раменна стълба?
Вижда ми се много тежка и много скъпа в сравнение с други магазини. Има ли смисъл?
plamen6703 - майстор
Такива стълби се продават постоянно в търговската мрежа на сходна цена и тегло около 15 кг. За мен е излишно човек да се запасява от Лидъл, ако в момента не му трябва стълба и това не е най-удобният за целта магазин.
marzykov - напреднал
Колеги,
не мога да открия никъде разфасовки на тръбнофлюсова тел с тегло 0,450 за телоподаващото.
Дайте акъл дали има някакви преходници или варианти за пренавиване на телта от по-големи ролки.
gnt69 - майстор
marzykov написа:
Колеги,
не мога да открия никъде разфасовки на тръбнофлюсова тел с тегло 0,450 за телоподаващото.
Дайте акъл дали има някакви преходници или варианти за пренавиване на телта от по-големи ролки.
Колко ф е ролката външно и вътрешно.
  • 1
  • 74
  • 75
  • 76
  • 77
  • 78
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: