• 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
Andri01 - майстор
:-D :-D :-D Щом казваш!? Аз не разбирам,просто съм любител -заварчик :)
fore - майстор
Еми нали му виждам рибата - кост дето я е направил в шева и без прекъсване. За това се иска ръка и дълъг опит.

И със Саксията може да е получи същото на тази дебела планка !
Chefo77 - майстор
Пичове, това телоподаващи ли са, или някакви други творения?
Прикачен файл:
Parkside.jpg
Parkside.jpg (49.41 KиБ) Видяна 16312 пъти
cholev - майстор
Може и да са телоподаващи, ама не са от нашите.
Гост - специалист
Купих я тая детска играчка (телоподаващото).
Като вдигнеш капака и разгледаш механизма за подаване на телта- все едно частите са късметчета от пакети "зрънчо" ...Пластмаса... ама- нали трябва да е евтино. Кабела метър и нещо...
За заваряването- нека се изкажат опитните заварчици, аз не претендирам, че съм добър, но общо взето- не ми хареса. Имам си трансформаторен електрожен, който не става за тънка ламарина, но пък и не ми се налага често да правя "тънки" заварки. Като се има в предвид и скъпия консуматив-май положителни неща не намирам, освен, това, че апарата е евтин.
Така, че- ще го връщам в магазина.
cholev - майстор
Връщай пич. Баси късмета. Едно с пластмасово подаване да произведат и то да се падне на тебе. :-D . На мене ми се падна от стандартните с метални ролки. :lol:
Гост - специалист
Е, и при мен не е всичкото от пластмаса- пружинката е метална ;-). И ролката при мен се е паднала от металните :-P
Хващай си се за думата колкото искаш, исках да наблегна, че е евтина китайска изработка. Не се опитвай да ми доказваш противното- няма да можеш да ме убедиш, че това нещо става. Маската и твоята ли е от металните? За Перник явно подбират с повече метал...
Пък уж бях решил да не си купувам повече лидълски "инструменти".
Ползвай си го твоето със здраве!
cholev - майстор
Е като заваряваш не си ли си купил автоматична маска. Кой заварява вече с обикновенни маски. :shock: М-даа.
Гост - специалист
Естествено, че съм си купил. Но не е от лидъл-ските, държа да отбележа.
Може би ще си взема по- натам и прилично телоподаващо, но засега не изпитвам въпиюща нужда от него. Това го взех ей-така, да го пробвам и да се убедя, че не става. А не да си мисля, че е много добро и да ме е яд, че съм го изтървал...
cholev - майстор
Между другото. Понеже критикуваш механизма на подаване тел, почти съм сигурен, че всички телеподаващи ползват подобен. Това е пазара. Всичко е произведено в Китай. Такива механизми се отработват и всички започват да ползват подобни или даже едни и същи. Нещо което работи се ползва и никой не измисля колелото. Механизма нищо чудно да се прави в един завод. Ще е интересно все пак да ме обориш. току виж, че другите производители ползват техни си супер технологични механизми в което се съмнявам. Ще потърся по тубата или колеги с телоподаващи нека да споделят.
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: