• 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 106
Нека намерим най-тънките цени.
cat - специалист
jekasus написа:
agj написа:
Някой ползвал ли е такъв ключ:
Имам съмнения, че ще изобщо трябва...
Купих си преди време такива универсални на POWERFIX, и май само тежат в куфара...
Изображение
Такива универсални имам комплект 3 бр като са по 2 размера на ключ малко са по различниот лидлските , вършат много добра работа за заоблени гайки , глави на болтове и метални тръби .
jekasus - майстор
По идея ги вземах за монтажи, а за демонтаж на заоблени гайки, шпилки и тръби си имам водопроводни ключове
Минах днес през тъпия кауфланд, нямаше от тия телескопични подпори.
За монтаж на гипскартон си е хубава играчка.
dido1975 - специалист
Универсалните ключове от горния пост, ги има в Джъмбо, за под 10лв. Вече колко са качествени-незнам. Моите ги взех отдавна за 30-на лв. и ми вършат работа. А за биноклите-имам и малкия и големия. Увеличението им е реално на изписаното. Друг е въпроса, че се връщах три пъти, докато намеря такива с чисти лупи отвътре и да центрират образа, а не да те правят разноглед.
dido1975 - специалист
Впрочем в Кауфланд могат да се намерят доста нехранителни неща, на много изгодни цени. Може и тема да се направи. Например: храсторез Einhell GC-EH 5747, който не го намерих за под 85лв. в Кауфланд е за 49лв, а ауминиева трираменна стълба 3х6 - (Босна и Херцеговина) за 59лв.. И това е постоянна цена, а не промоционална. Стига да го има в наличност.
nbr - специалист
pgt написа:
nbr написа:
Телескопична подпора 115 - 290 см 20лв
Вярно в другия магазин, но тук може би ще го видят повече хора. Може да е полезно на някой.
Това чудо и аз го гледах в брошурата, ама ми изглежда като пистолет за силикон. От къде ще ги извади тези 290 см. не знам? При това положение трябва спокойно да подпираш от пода до тавана :?
Прикачен файл:
Untitled.png
Където е стрелката е срязано за картинката. В магазина кутиите бяха над метър дълги. Предполагам е като телескопична дръжка(за боядисване примерно) и това което е като пистолет за силикон е само за обиране на 10-20см накрая.
brick - специалист
nbr написа:
Предполагам е като телескопична дръжка(за боядисване примерно) и това което е като пистолет за силикон е само за обиране на 10-20см накрая.
Аз си купих от тези подпори. На три ката са - две тръби по около метър, които влизат една в друга и се фиксират на няколко степени с пружинен щифт и отвори. И пръчка, също почти метър, която е с механизъм като от пистолет за силикон. Така се е получил този голям диапазон 115 - 290 см. Добри са и сравнително яки, само дето петите им са леко криви - опорната им повърхност е изкорубена и не контактува по цялата площ. Та моите ще ги доработвам. Иначе са покрити с мека гума, за да не повреждат притисканите повърхности.

Картонджиите вече ги разграбиха от Кауфланд. Ако на някой му трябва спешно, абсолютно същият модел го има в https://www.onlinemashini.bg/mehani4na- ... -kg-/37899. 40 лв. е там, но всички други оферти и аналози са по-скъпи.
EDI - майстор
Що не лепнеш на петите дебела микропореста гума, да речем 20-30 мм, така ще се обере кривината и няма да си играеш със самите пети.
Фитилчо - майстор
brick написа:
nbr написа:

Картонджиите вече ги разграбиха от Кауфланд.
Дейба, не съм ги видял иначе щях да си взема.
То верно че всеки втори селяндур е "майстор" на гипсокартона , как няма да ги разграбят.
The master - специалист
Фитилчо написа:
Gadnyara написа:
Дайте моля, подробности - откъде да взема 58см куфари за по 6 лв. :wink:
Идеално ще ми дойдат няколко на такава цена.
Кауфланд, взех последните два обаче, за този ден. Не на щандовете за инструменти, а там къде пускат стълбите, чинии, тенджери, завивки чаши... ей там ги видях и веднага налазих двата последни :)
Мисля, че са 50 см обаче, утре ще премеря ако не забравя. Същият е куфара, същите цветове.
Когато си купите скъпи инструменти не е ли добре да си купите и скъп куфар. Защо са Ви куфари за 6 лв от хранителни стоки на който може да се откъснат дръжките при първото натоварване?
g3org1 - напреднал
Един глупав въпрос, този https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8053 така наречен ъглошлайф дали ще става за нещо?
  • 1
  • 90
  • 91
  • 92
  • 93
  • 94
  • 106

Тема "Промоция в Lidl на Parkside и Powerfix инструменти - 4" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: