Нека намерим най-тънките цени.
stridata - специалист
Екстра си е Практикел за бърз пазар! Доста подвеждащо заглавие на темата. Нормалният ключ при този ключар е 3 лв.
А и какво общо има ключара с Практикер?
wanderer - специалист
Chefo77 написа:
В Практикер има и неща, които не могат или трудно могат да бъдат намерени на други места. Оборудвах банята с аксесоари с вакуумно закрепване, които не можах да намеря другаде.
  • прав си. например като търсих грунд за една мазилка останах изненадан от големия избор на предлаганите грундове и разфасовки. имаше от почти всички известни марки. накуп никъде другаде не съм виждал толкова. а за вакуумните аксесоари, ако пак ти се наложи можеш да погледнеш и в магазини https://www.moemax.bg
Последна промяна от wanderer на съб окт 28, 2017 1:05 pm, променено общо 1 път.
zz_stefanov - майстор
MamaMy написа:
....
Относно Практикер, той първо не е вече голяма верига, а румънска железария с мания за музей. Там ходиш да разгледаш какво се предлага и да идеш да си го потърсиш по другите магазини за закупуване. И преди не струваше като обслужване, и преди цените бяха безумно високи, но поне имаше маркови стоки които трудно се появяват при нас в провинцията и по малките магазини. Откакто го купиха румънците стана неприятен дори. Ключара при нас също дере здраво. Явно и на него му опъват кожицата с наем.
От кога е ръмънски. Купиха го собствениците на "Технополис" - "Видеолукс холдинг", а те поне за сега знам че са българи http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2 ... praktiker/ . Във Варна са прилепени сгради в общ парцел.
Chefo77 - майстор
Не е румънски, собственици са ТИМ. Скараха се с Киро, развалиха договора и се изместиха от старото място, а Киро го даде на ИКЕА и други.
nikolson - майстор
Че тоя ключар Практикер ли му определя цените?
MamaMy - майстор
Ми при нас е на румънци. Знам от персонала. Един ден се засякох със собствениците и бяха наистина с кола с румънска регистрация. Персонала на касата се спече, а аз бързах нещо и една от каките дето седят след касите и след плащане ти проверяват още веднъж бележката и стоката и бие печат, ме осветли. Аз ги отряза, че на мен не са ми шефове и ме обслужиха веднага.

ПП. Сега се информирах от нета. Явно инфото ми не е вярно или е малко от преди да ги купят. Аз там ходех много но преди 8-10 години. Сега ходя 2-3 пъти годишно само да затвърдя мнението, че не трябва да стъпвам.
KingLin - майстор
Chefo77 написа:
В Практикер има и неща, които не могат или трудно могат да бъдат намерени на други места. Оборудвах банята с аксесоари с вакуумно закрепване, които не можах да намеря другаде.
И от скоро се наслаждавам на подобни нещица ама жената ги взела от Джъмбо. В началото ги погледнах песимистично ама за сега се представят много добре. Вакумките са с "гайки" на гъза и като ги връткаш се залепват или разлепват.
Chefo77 - майстор
Майка ми е взела техните от Джъмбо, но нямат нищо общо - техните са с 3 см диаметър на вендузата, отпред обикновена мръснобяла пластмаса. Нашите са със 7 или 8 см вендуза, отпред хромирани, коренна разлика. Дето се вика, фьешън :)
Virtex - майстор
Chefo77 написа:
Не е румънски, собственици са ТИМ. Скараха се с Киро, развалиха договора и се изместиха от старото място, а Киро го даде на ИКЕА и други.
Практикер ( и там техното ) не е ли на свинчо ( пеевски ) ? Или тим и свично са едно и също нещо ?
nikolson - майстор
Техномаркет е на ШиШи.

Тема "Практикер - скъпи цени" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: