Нека намерим най-тънките цени.
Chefo77 - майстор
Мноооого е яка! Честито, дето се вика.
djendov - специалист
Chefo77 написа:
Аз за пореден път се възползвах от черния петък. 10% надолу от Технополис, 30 лева върнати в картата, когато я използваш за разплащане (ще ги възстановя в понеделник) - струва си. С жената си взехме четки за зъби...
Чефо, мусака правят ли? Не прекалявайте само с ползването, че не е хубаво. Аз купих две за 44лв в кауфланда. Редовна цена на едната е 67. Май още важи промоцията за oral b vitality.
Chefo77 - майстор
Има малка разлика, това го водят топ. :wink:
Естествено, че няма да прекаляваме, зная че на няколко месеца се прави почивка.
Аз не съм най-големият фен на мусаката, пък и жената я прави достатъчно добре... :lol:
prascho - майстор
Здравейте,

Откъде мога да си купя накрайници за четки oral b на по-сносни цени? все пак 20лв за два накрайника ми се виждат много ...Благодаря.
Chefo77 - майстор
Опасявам се, че няма откъде да намериш на по-ниска цена консуматива. Съдейки по накрайниците за нашите четки, цените са приблизително еднакви навсякъде. Евентуално ако успееш да намериш локален дистрибутор, от онези които обикалят по зъболекарите - той евентуално може да направи цена. Но дали си заслужава за 1-2 лева надолу?
XpacTa - специалист
От емаг, ама много (8) бройки:
https://www.emag.bg/rezervni-glavi-za-e ... ction=view. Сега гледам се предлага от Орбико, преди съм ги купувал предлагани от emag на някаква промоция за 43,54
prascho - майстор
Ами тези, които са в olx? Бива ли ги или са мошеници :)?
Нека и аз допълня малко за така наречения Black Friday. Тази година имах голям мерак да се възползвам от черния Петък, организиран в еМАГ, защото малко преди да дойде денят следях с нетърпение какви промоции ще пуснат емаг на деня и си харесах няколко продукта. Да, определено бяха на много добри цени....поне някои продукти. Затова чаках тук https://firmsinfo.com/news/novini-magaz ... ерен-петък да кажат в колко часа точно ще стартира кампанията.
Веднага, когато информираха, че черният Петък е пуснат, влязох и купих няколко от продуктите, които бях набелязал предварително. Другите се изчерпаха за отрицателно време :) Въпросът тук е - как се хващат най-апетитните промоции в деня на Black Friday? Някакви страшни хакери ли са или има някакъв специален софтуер?
Вярвам, че всичко е реално, защото все пак успях да купя някои неща на много добри цени от кампанията, ама май можеше да бъда по-бърз.
alabal - специалист
пон дек 31, 2018 12:12 amnapsasa написа:
Нека и аз допълня малко за така наречения Black Friday. Тази година имах голям мерак да се възползвам от черния Петък, организиран в еМАГ, защото малко преди да дойде денят следях с нетърпение какви промоции ще пуснат емаг на деня и си харесах няколко продукта. Да, определено бяха на много добри цени....поне някои продукти. Затова чаках тук https://firmsinfo.com/news/novini-magaz ... ерен-петък да кажат в колко часа точно ще стартира кампанията.
Веднага, когато информираха, че черният Петък е пуснат, влязох и купих няколко от продуктите, които бях набелязал предварително. Другите се изчерпаха за отрицателно време :) Въпросът тук е - как се хващат най-апетитните промоции в деня на Black Friday? Някакви страшни хакери ли са или има някакъв специален софтуер?
Вярвам, че всичко е реално, защото все пак успях да купя някои неща на много добри цени от кампанията, ама май можеше да бъда по-бърз.
Специално за EMAG пазаруването на промоционални стоки от петъка доколкото съм запознат става по следния начин. Първо използва се мобилнотото приложение. То тръгва около 5 минути преди сайта. Второ прави се списък и при включване на приложенито само се цъка в списъка "купувам".
hidrazin - майстор
пон дек 31, 2018 12:12 amnapsasa написа:
... Затова чаках тук [url]https://firms...
И за кво си чакал в тоя тъп и никому неизвестен сайт??? Ми продължавай да си дремеш там - сам обаче.
А въобще черния петък си е наистина черен. Там промоции няма или са като да удариш 6-ицаот тотото.
И то само някви символични намаления.
В масовия случай цените се вдигат предварително, за петъка се намаляват (малко).
В крайна сметка в най-добрия случай получавате продукт на нормална цена.
В други случаи продукт на завишена цена като се самозаблуждавате че сте на "далавера".
:partyman:

Тема "Черен петък 2017 ?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: