• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
hakama - специалист
Здравейте,

Къде в София може да се разчита на качествена бяла техника втора употреба или с транспортни дефекти?
Интересува ме готварска печка - с повече опции (60см) с керамичен плот, за 300-400лв с гаранция, примерно:idea:
plamen6703 - майстор
Разгледай тия /нямам нищо общо със сайта/ https://www.technohit.bg/technohit/stoc ... ki-pechki/ Ако си харесаш нещо от тях си отваряй очите на "пенджо ек" и внимателно огледай уреда за добре прикрити "дребни" дефекти, които след това у вас могат да ти извадят очите. :partyman:
torbalan - Дървен философ
На новите какво им е?
Chefo77 - майстор
Само да вметна - не търси по-широка печка, търси с по-широк муфел! Преди години, като вземахме нашата (50 см) се оказа, че муфелът с тази на 60 см е абсолютно еднакъв. Разликата беше в изолацията.
И наистина гледай много внимателно. И сравнявай цени, че масово, ама масово продават ударени или с отстранени дефекти уреди, на цени почти като на нови.
По поста на Торбалан - Беко от доста време правят печки, изпипват ги добре и подкрепям мнението му за нова. Само да не е НЕО, че нашите имат една на вилата ... драйфа ми се още откакто е нова.
miroki - майстор
Както каза колегата отваряй си очите добре.
В техно хит 90% е втора употреба.
А може и повече.
Имат разделени на нови и втора употреба, но всичко, което са ми показали за ново е било втора ръка.
Един хладилник ударен на 3 места бе на цената на нов такъв. И накрая видях следи от варовик във фризерната част.
Което няма как да стане на нов. А иначе им слагат от други хладилници найлони.
Виждал съм готварски печки, които са с повредени кашони и са български. Те мисля са нови. От типа Раховец, само, че беше нещо друго.
torbalan - Дървен философ
Chefo77 написа:
...
По поста на Торбалан - Беко от доста време правят печки, изпипват ги добре и подкрепям мнението му за нова. Само да не е НЕО, че нашите имат една на вилата ... драйфа ми се още откакто е нова.
Не само печки - у дома пералнята и фризера също са Беко. Доволен съм от тази марка.
В техните заводи се правят много от моделите на "немските" марки битови електроуреди...
Chefo77 - майстор
Мите, нека не се отплесваме от темата, и аз имам пералня (вече втора) и термопомпена сушилня на Беко и съм много доволен, както и от един CRT телевизор.
Говорех конкретно за печките, преди 20-ина години, когато Елдом започнаха да правят минипечки, бяха донесли Беко, за да гледат от тях. Колегите бяха много впечатлени от изпълнението, не можеха да направят такива сглобки...
hakama - специалист
Бях в кварталния Технохит. Нещо само от 600-800 нагоре...за вграждане.. обслужване - нула.
Ще търся други фирми и ще запиша някой модел с цена.
Иначе Беко, хм...не са ли турски?
Мислех да не минавам 400лв за секънд хенд /внос/ :?
torbalan - Дървен философ
hakama написа:
...
Иначе Беко, хм...не са ли турски?
...
Турски са. В същите заводи правят скъпите модели на "немските" :)
Chefo77 - майстор
Технохит от много време не са еталон за магазини техника с дефекти и НОРМАЛНИ цени. Купуват камиони с дефектирала или ударена бяла техника за смешни пари и тук продават на доста високи. Нямам проблем с техниката имам такъв със зверската надценка :(
  • 1
  • 2

Тема "Готварска печка - втора употреба или с дефекти? Къде?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: