• 1
  • 2
Нека намерим най-тънките цени.
joroantonov - специалист
Емо те твоите теми всичките са „Житие и страдания Емилия”. Що ли така се получава? Не мислиш ли че вината е основно в теб. По темата - лакобел и топки гипс да го залепиш отпред няма да се вижда. Ама на матов джам естествено че се вижда и лепило и силикон, затова се лепи само там където е скрито.
miliad - майстор
joroantonov написа:
Емо те твоите теми всичките са „Житие и страдания Емилия”. Що ли така се получава? Не мислиш ли че вината е основно в теб. По темата - лакобел и топки гипс да го залепиш отпред няма да се вижда. Ама на матов джам естествено че се вижда и лепило и силикон, затова се лепи само там където е скрито.
:lol:
Подкрепям.
emosms - специалист
Ами защо да е в мен, нали го лепи професионалист?
Днес закачахме вратичките с един приятел, който има също дървени вратички със стъкло.
У тях са идеално изрязани по размер.
От матирано стукло са.
Лепилото не си личи.
Нито е чистил часове лепило, след като е платил да му ги монтират.

Доколкото разбирам, причината е в мен, защото не съм проучил как да го направя сам и после да го направя сам??
Всичко правено от мен (100 пъти повече от това) е по добре направено.
plamen6703 - майстор
Причината е в причината :wink: Питаш за лакобел, после се оказва, че е матирано стъкло. Питаш с какво се лепи, после се оказва, че си лепил със съвсем друго... Плащаш за нещо, но се оказва, че си платил за друго. Търсиш стъклар, а се оказва, че си можел сам да го свършиш... По моя край на такова казваме, хвърчи като муха без глава. :partyman:
emosms - специалист
Чудя се с какво да ги обкантя отвътре.
Засега намерих някакви алуминиеви профили, които ще струват 20 лв и няколко часа, да ги изрежа и напасна.
И се чудя как да ги залепя.

Профила е 21х2мм, алумин мат, 3 метра пръчки.
Нямам против да е по тесен и тънък, също и по евтин. Ама не мога да намеря.

Не знам с какъв акъл ги приех, бързах. Дори да се залепи наново, стъклата не са точно изрязани и има фуги.
А бях му дал рамките - всичките са еднакви и правоъгълни.

Не ми извъртай думите !!!! Накрая реших да ги дам на стъклар!!!!
Само избрах стъкло и дадох рамките!!!!
Не съм казвал аз на помияра как да го прави, а и мисля че той трябва да знае!!!
emosms - специалист
Кое?

С профилите стана добре. Но си е занимавка.

Стъклата трябваше да си ги поръчам от цеха, на половин цена.
Дори няма нужда да се лепят по този начин.

https://m.imgur.com/a/GRaFm
  • 1
  • 2

Тема "Лакобел" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: