• 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
iliya_i - майстор
пон яну 27, 2020 7:27 pmAndri01 написа:
При ремонт на един и същ елемент 2 пъти,на 3-я път са длъжни да ти върнат парите или нова стока. При тебе е така май с този ключ.
Това за 3-те пъти не е вярно. Могат да си я ремонтират колкото искат пъти до изтичане на гаранцията.
Lion15 - специалист
пон яну 27, 2020 7:59 pmДимитър Димов написа:
пон яну 27, 2020 6:17 pmLion15 написа:
Днес я откарах.
Ми от Санданския кауфланд няма по-лошо обслужване.
Като им казах,че си искам парите жената от информацията каза,че нямало как.
Попитах защо,а тя най-нахално ми каза ,че не ме интересува и това е тяхна работа.
Взеха я за ремонт пък то ще си покаже...
И бащата два пъти я кара за този ключ но не знам....сигурно на тоя модел са им калпави ключовете.
Ако не беше в чужбина в момента щях да му я дам да се занимава да си я кара той .
Носил съм преди 5-6 год. изгорял фритюрник(около 30 лв.) и бормашина (25лв.)в гаранция за ремонт и ми връщаха парите и двата случая,въпреки че нямах претенции пари или ремонт.Просто те решиха така.Съжалявам ако съм те подвел.
Не си ме подвел изобщо.
Не се притеснявай. :)
Има гаранционна карта и мисля че пишеше,че могат да ми върнат парите(не съм сигурен защото не е в мен а в кауфланд)
Колко пъти искат да я правят,техен проблем.
Имам един Елпром и сега ще го ползвам докато я ремонтират тази.
Горе долу колко е трае гаранционния ремонт?
Ако някой знае моля да ми каже,че съм на екскурзия в края на месеца та да не ми зазвънят баш тогава :-D .
Супер ми беше само с елпрома от дядо ама тате вика дай да вземем една резерва дай та ся да се занимавам с глупости :-D .
nikolson - майстор
Ето накратко статия за гаранцията. Сравних я със Закона за защита на потребителите (Раздел II, чл.103 нататък-Гаранция на потребителска стока).
https://offnews.bg/kakvi-sa-pravata-ni- ... 34099.html
sstefanov - майстор
До 30 дни можеш да върнеш без никакви обяснения (и в Кауфланд е така).
Както казваше един юнак тук: "Купих си къртач, оправих си банята и им го върнах".
После има 3г гаранция от момента на покупката. Обикновено подменят техниката с нова или връщат парите.
Lion15 - специалист
пон яну 27, 2020 8:59 pmsstefanov написа:
До 30 дни можеш да върнеш без никакви обяснения (и в Кауфланд е така).
Както казваше един юнак тук: "Купих си къртач, оправих си банята и им го върнах".
После има 3г гаранция от момента на покупката. Обикновено подменят техниката с нова или връщат парите.
Благодаря вече е свършен факт.
Ще чакам да ми звъннат.
Дрелката е купена преди 1и нещо/две.
До колегата Николсон.
Благодаря за сайта,сега ще го прочета.
Хайде лека вечер и стига съм спамил темата. :wink:
shotik - майстор
Lion15, не ги чакай да ти се обадят , най- късно до тридесетия ден и отиваш на място .
Аз купувах прахосмукачка и даде фира, върнах я и ми казаха ,че ще я ремонтират . 30 дни никой не се обади, а като отидох на информацията , се оказа ,че още на 15-тия ден е върната бележка , че не може да бъде поправена. Предложиха ми да взема друга , но се отказах и ми върнаха парите.
Преди 5 години купувах калъф за кормило, една седмица не можа да се измирише и го върнах, дори жената на информацията се погнуси от миризмата която излъчваше.
Мисля ,че от там вече нищо няма да купувам.
Последна промяна от shotik на вт яну 28, 2020 7:34 am, променено общо 1 път.
kozl - майстор
Аз па купих не едно, а две безконтактни зарядни за телефони и си работят. Само дето се оказа, че моя Самсунг няма такава функция, щото е А класа (А50).
Но пък гризнах дървото с една халогенна пура, която специално заради гаранцията купих от Куфланд. Без опаковката не ми признаха гаранцията, па все пак пурата изгоря след некой друг месец, достатъчно за да затрия опаковката.
Andri01 - майстор
"...Това за 3-те пъти не е вярно. Могат да си я ремонтират колкото искат пъти до изтичане на гаранцията."
Лично съм имал такъв случай,макар и не с Кауфланд ,а с Метро - управление на хлебопекарна. Е, дадоха ми чисто нова и с пълна гаранция.!!
iliya_i - майстор
вт яну 28, 2020 6:00 pmAndri01 написа:
"...Това за 3-те пъти не е вярно. Могат да си я ремонтират колкото искат пъти до изтичане на гаранцията."
Лично съм имал такъв случай,макар и не с Кауфланд ,а с Метро - управление на хлебопекарна. Е, дадоха ми чисто нова и с пълна гаранция.!!
Имали са сърце, дали ти :-D. Закона не ги задължава.
Те и кауфланда преди години връщаха парите от раз, без даже да питат какво му има. Ама нещо взеха та се изтарикатиха и те.
Lion15 - специалист
вт яну 28, 2020 6:54 pmiliya_i написа:
вт яну 28, 2020 6:00 pmAndri01 написа:
"...Това за 3-те пъти не е вярно. Могат да си я ремонтират колкото искат пъти до изтичане на гаранцията."
Лично съм имал такъв случай,макар и не с Кауфланд ,а с Метро - управление на хлебопекарна. Е, дадоха ми чисто нова и с пълна гаранция.!!
Имали са сърце, дали ти :-D. Закона не ги задължава.
Те и кауфланда преди години връщаха парите от раз, без даже да питат какво му има. Ама нещо взеха та се изтарикатиха и те.
Не знам всички Кауфланди са така но от Кауфланда в Сандански останах разочарован. :|
С майка ми ходим 1 път седмично на пазар така,че всеки път ще ходя да питам с листчето по съветa на колегата shotik.
Инача от марката съм доволен.Имам едно зеге и едно ъглошлайфче 500вата.
Зегето го взех да имам резерва на едно PREMIUM,а ъглошлайфчето когато лятото правехме с бащата банята на село(мисля че бях пускал тема за него.)що прах изяде. :-D
Със зегето ряхах около 12 см талпа с ножче 150мм.
Когато пуснах темата за флексчето почти всички ми препоръчаха макита или бош,но аз взех това заради прахта.Само го отрорих и почистих след това.
Реже винкели 4мм без проблем,а е 500вата. :-D

Със
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: