• 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
НИК0013 - помощник
gnt69 написа:
Аз пък току що хванах едни клещи за връзване.
Прикачен файл:
kle6ti.jpg
Консумативи/ленти и телчета/ има ли с тях или се продават отделно?
Virtex - майстор
Продават, дори наблюденията ми са, че са по-изгодни спрямо други вериги.
gnt69 - майстор
Клещите са отвътре една тараба имаше преди касите. А телчета и ленти има едни заредени в клещите, като свършат си купуваш допълнително. Не разбрах защо са ги намалили, имаха си всичко и резервно ножче и пружинка. Имам същите вече 4-5 години ама едни резервни не са излишни.
vlax - майстор
gnt69 написа:
Аз пък току що хванах едни клещи за връзване.
Прикачен файл:
kle6ti.jpg
Колега това разпродажба ли е и до кога е срока или до изчерпване на количествата?
gnt69 - майстор
vlax написа:
Колега това разпродажба ли е и до кога е срока или до изчерпване на количествата?
По скоро случайност. Само едни бяха.
plamen6703 - майстор
Тази сутрин са ми купили 2 бр. клещи за връзване с нарушена опаковка. Зимата ги бяха пускали същите за по 30 лв. сега са за без пари. :partyman:
Фитилчо - майстор
Тва става гот за връзване на кабели :) разклонители и тнт
dido1975 - специалист
Virtex написа:
gnt69 написа:
Аз пък току що хванах едни клещи за връзване.
Това предполагам е от шатрата ?
От миналата седмица е. И тази също е на промо цена в магазините, но нито помня каква е, нито как се използва :-)
stan73 - майстор
Та понеже преди време стана на въпрос, че колеги не могат да намерят приличен, пауърбанк на достъпна цена, който да им върши работа - ето моите лични впечатления от 2 марки/модела, които стават и са достъпни като цена.
Те са следните:

GP 5200 милиамперчаса, закупен от Кауфланд за около 14 лева на голямо намаление (по спомени цената му без намаление беше от 28 до 30 лева).
Много качествена изработка, електрониката му е добра, има и индикация на степента на зареденост, кабелчето, което пристига с устройството също е добро (даже и то е брандирано).
Като обем на корпуса предполагам, че вътре има 2 броя клетки 18650.
С него (при пълен заряд) успешно може да се зареди два пъти изцяло батерията 2000 милиамперчаса (реални 1920) на телефон Леново А536 (голямо дръвце). Та явно така направеният пауър банк е способен да отдаде реални над 4000 милиамперчаса (като се имат предвид и загубите).
Или е същата или е много подобна:
http://www.gpbatteries.com/int_en/porta ... ank/fn05-1

Следващият пауърбанк е Esperanza 4400 милиамперчаса, също закупен от Кауфланд на промо за 9 лева (намален от 18).
По-дървена изработка, малко по-нискокачествен кабел, няма индикация на степента на зареденост. Има само мигащ светодиод, когато се зареждат или клетките на самата пауърбанк, или когато тя зарежда някакво устройство през юесбито. Като обем на корпуса предполагам, че вътре има 2 броя клетки 18650. При тестовете за заряд на горепосоченият телефон, последният успя да се зареди веднъж изцяло и веднъж на 32 процента. Т.Е., така направеният пауър банк е способен да отдаде реални над 2650 милиамперчаса (като се имат предвид и загубите). (такива си купих 3 броя (държат се почти еднакво), предвид ниската цена и с идеята да рециклирам батерията на един качествен ретро лаптоп -т.е. да им взема клетките (е, очаквах да са по-добри, но и така ще свършат работа))
[media]https://www.youtube.com/watch?v=g7h9yH-KVPU[/media]

Обобщение: Определено вършат работа и двата модела, но този на Голд Пиик е мноого по-добре направен и с по-качествени клетки, а и е способна да отдава по-голям ток. "Есперанцата", също така и загрява повече при работата си. Ако трябва пак да си купувам - бих предпочел GP-то.
vlax - майстор
пон май 21, 2018 10:44 amplamen6703 написа:
Тази сутрин са ми купили 2 бр. клещи за връзване с нарушена опаковка. Зимата ги бяха пускали същите за по 30 лв. сега са за без пари. :partyman:
Някой знае ли артикулите с нарушена опаковка в Кауфланд кога ги преоценяват?
Има ли някакъв ред-примерно на края на месеца,на два месеца или нещо друго или когато си искат.Това би могъл да каже, някой който работи в веригите,но не знам дали имаме такъв колега във форума.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: