• 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
чет юли 26, 2018 12:25 pmagj написа:
Този път успях да се добера до шублер. https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 52103.html
Сина е в отпуск, и го пратих да ми взема един.Дано си заслужава :?
Нищо особено .като му падне батерията= шах. Толкова ли не можете да работите с нониуса на шублера?
lov - майстор
Кат ти падне бушона на дзъркелите ще запееш друга песен. :lol: Батериите не ги мисли карам по половин година при интензивно ползване и ги сменям профилактично а и то зависи с каква батерия е.
И като стана въпрос за модели не си купувайте такива които трябва всеки път да ги стартираш ръчно от бутона. Тези са най глупавото нещо. Ако имам такъв предпочитам механичния пред него. Освен че е губене на време но и всеки път трябва да внимаваш дали е нулиран.Иначе стават много големи фалове.
pgt - специалист
lov написа:
И като стана въпрос за модели не си купувайте такива които трябва всеки път да ги стартираш ръчно от бутона. Тези са най глупавото нещо. Ако имам такъв предпочитам механичния пред него. Освен че е губене на време но и всеки път трябва да внимаваш дали е нулиран.Иначе стават много големи фалове.
Тези май са точно такива :wink:
kozl - майстор
Аз има Лидълски и е таков, с едно натискане се стартира, със следващо натискане се нулира. И три по-дърти и по-прости де ги четем и аз през бинокълчета :lol:
kr1100 - майстор
[quote=lov
Кат ти падне бушона на дзъркелите ще запееш друга песен. :lol:
И като стана въпрос за модели не си купувайте такива които трябва всеки път да ги стартираш ръчно от бутона.
[/quote]
Няма опастност да ми падне бушона.
А модела е точно от този, който не препоръчваш.
agj - майстор
lov написа:
Кат ти падне бушона на дзъркелите ще запееш друга песен. :lol:
пет юли 27, 2018 1:38 pmkr1100 написа:
Няма опастност да ми падне бушона.
Има,има! :) Рано ли късно и това ще стане,ако не си безсмъртен естествено :lol: Та затова ние дъртите си купуваме дигитални шублери ......не че не разбираме да мерим на нониуса..., даже и успях да сравня показанията на дигиталния с класическия, който си имам от години.Ми добре си работи дигиталния, даже за тез пари си е супер, е има малко луфтове ,ама за домашна употреба ще върши идеална работа!
lov написа:


И като стана въпрос за модели не си купувайте такива които трябва всеки път да ги стартираш ръчно от бутона.
пет юли 27, 2018 1:38 pmkr1100 написа:
А модела е точно от този, който не препоръчваш.

Ми няма друг избор !В Куфланд нямаше с автоматично стартиране! :-D
Пък и чичко Гугъл не можа да ми открие и да ми покаже дигитален шублер с автоматично стартиране и без бутони!Всички ,дори и най скъпите модели си имат бутончета за стартиране!Апропо, що за модели са тези без бутони?И как се стартират автоматично ,и от какво?От докосване ,от отваряне на кутията :lol: , или ...?
lov - майстор
Те бутончета пак си имат дори почти не се различават на външен вид. И са същите по функционалност Но хубавите щом го размърдаш и се включва сам и си помни показанието дори да го събудиш от бутона. Тоест не е нужно да го нулираш всеки път. В описанието му е записано че има автостарт.
Надявам се да я станало ясно че не ми се правят клипчета.
vallko - помощник
Работя с доста висок клас шублер на MITUTOYO ,който има бутон за промяна на меренето от абсолютно към инкрементално.При втория режим на работа шублера (стартира сам) започва да мери от там където е занулен(изключен).
ddenkov - специалист
пет юли 27, 2018 1:17 pmkozl написа:
Аз има Лидълски и е таков, с едно натискане се стартира, със следващо натискане се нулира. И три по-дърти и по-прости де ги четем и аз през бинокълчета :lol:
И аз имам лидълския. Вчера забравих да го включа и директно тръгнах да го разпъвам и изненада... той се включи сам! До сега все го пусках от бутончето!
Virtex - майстор
Някъде из София има ли още останали пожарогасители от тази седмица ?
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: