• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
Тема за обсъждане на интересните седмични 'промоции' на инструменти или уреди в Кауфланд.

От време на време и те пускат интересни предложения, които може да заслужават внимание.

Като полезна информация може да се отбележи факта, че четвъртъците понякога презареждат стоките, т.е. има шанс нещо, свършило в понеделник/вторник/сряда да се появи отново в четвъртък.



Темата е създадена поради 'огромният интерес' за това колко се пише за стоките и в Лидл и защо няма тема за други подобни вериги. И понеже никои не се е престрашил, ето я отделната тема :)
Фитилчо - майстор
Ако пуснат пак онова за гипсокартона, свиркайте :wink:
wanderer - специалист
и аз ходих за онова за гипсокартона, но беше свършило. взех си две магнитни ленти, по споменн 2-3 лв по евтини от предишната разпродажба
plamen6703 - майстор
Пуснали са хубав инструмент за релакс "Бушмилс" на много добра цена :drinkers: :partyman:
Делян - специалист
Гледам ножици за връзване и за ашладисване, за по около 25 лв. Ако имам път, ще ги разгледам. Но за тази цена... :?
Virtex - майстор
На другите места не са по-скъпи ? Поне тези за връзването изглеждат на добра цена (но трябва да се видят на живо).
dido1975 - специалист
Благодаря за новата тема. Имаше нужда :-) Вчера си взех ударната бормашина Einhell TC-ID 1000 E в комплект със свредла и битове за 40лв. Обороти 0-3000. Ако и друг я има нека сподели дали моята я дефектна, т.к. не мога да й намаля оборотите до "нула" и дали е нормален луфта (нагоре-надолу) в предната част на вала до патронника
Djack - специалист
dido1975 написа:
Благодаря за новата тема. Имаше нужда :-) Вчера си взех ударната бормашина Einhell TC-ID 1000 E в комплект със свредла и битове за 40лв. Обороти 0-3000. Ако и друг я има нека сподели дали моята я дефектна, т.к. не мога да й намаля оборотите до "нула" и дали е нормален луфта (нагоре-надолу) в предната част на вала до патронника
Ако луфта е навътре - навънка е нормално за ударните дрелки!
brick - специалист
Добра бормашина си купил, особено с аксесоарите е супер далавера.

Имам предшестващия модел TH-ID 1000 E (различава се само по цвета - тъмносиня, и пластмасата е малко по-качествена от днешните, иначе абсолютно същата форма на корпуса). Току-що я погледнах - и тя има аксиален луфт. Досега не ми беше правило впечатление, а я експлоатирам близо 10 години вече. Явно е нормално.

За оборотите - опиши с какви точно действия искаш да ги намалиш до нула. Ако застопоряваш спусъка при намален докрай регулатор, няма да са най-ниските възможни - просто този тип спусъци конструктивно не го позволява.
dido1975 - специалист
За оборотите От регулатора съм ги намалил до минимум, но колкото и плавно да натискам спусъка, те са си високи. Не съм ги мерил колко са в минута. Имам друг модел Einhell, 750w-син, но при него оборотите могат да са почти НУЛА, дори и без натоварване. Както е при винтовертите, например. Исках да разбера от някой, който си е купил от тази партида, дали и при него е така или е дефект. А за луфта-не е напред-назад а е встрани. Малък е, но го има.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: