• 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
dido1975 - специалист
Virtex написа:
..... Както споменах храстореза го имаше и на други места (Пловдив), така че не е само в един магазин. Предполагам и винтоверта го е имало, съдейки по няколко обяви в ОЛХ-а ...
То и храстореза се появи в OLX-а. И то малко след като му напрвих реклама тук. Дали е съвпадение-не знам. Но до преди това така си и стояха кашоните в магазина. Дори беше на 44лв. След това стана 49, което си е пак -50%
plamen6703 - майстор
От същият магазин помолих приятел да ми купи металните трираменни стълби, които са били на разпродажба до изчерпване на количествата. Такива стълби вече няма на такава цена и в магазините в моя град нямаше такава разпродажба. :partyman:
dido1975 - специалист
plamen6703 написа:
От същият магазин помолих приятел да ми купи металните трираменни стълби, които са били на разпродажба до изчерпване на количествата. Такива стълби вече няма на такава цена
В Русе и в двата магазина имаше и в момента има от стълбите. Цената им беше 59, а сега е 199. Смениха цените около 09-11 февруари за което писах и тук. Така че ако някой е ходил преди тази дата и то в магазин в Русе, то стълбите са били на 59лв. и ги е имало. В магазина до Практикер имаше изложени 2 бройки, сега е една, а в другия магазин имаше 5, аз взех една, а другите така си останаха
plamen6703 - майстор
Точно на цена 59 лв. са ми купили три стълби /даже ти благодарих, когато писа къде ги има/, на тази цена вече няма останали. :-D На цена от 200 лв. ги има навсякъде по магазините, дори и по-евтини. :partyman:
Virtex - майстор
dido1975 написа:
То и храстореза се появи в OLX-а... Дали е съвпадение-не знам.

99% лично за мен не е съвпадение :)

Полезно е да се пише ( и благодарности за което правиш ), вече кой какво ще направи - късмет :)
dido1975 - специалист
plamen6703 написа:
Точно на цена 59 лв. са ми купили три стълби......
Ще ме прощаваш. На първо четене разбрах, че си пратил някой да провери и че е нямало такива стълби. Сега се сетих, че писа тогава. =D>
dido1975 - специалист
Virtex написа:
dido1975 написа:
То и храстореза се появи в OLX-а... Дали е съвпадение-не знам.

99% лично за мен не е съвпадение....
И за мен не е, но трябваше да разсъждавам на глас :-) В Кауфланд е на 50, на другите места е за над 80, а в OLX е за 75лв. и с 2 год. гаранция. Може би човека не е разбрал че и Кауфланд дават 3 год. гаранция. Все пак не е като продуктите на Parkside които се продават в OLX с 30-50% надценка. Този поне продава под пазарната цена :-)
plamen6703 - майстор
dido1975 написа:
plamen6703 написа:
Точно на цена 59 лв. са ми купили три стълби......
Ще ме прощаваш. На първо четене разбрах, че си пратил някой да провери и че е нямало такива стълби. Сега се сетих, че писа тогава. =D>
Няма никакъв проблем, стълбите още не са при мен, но около средата на м.Март ще видя какво са ми купили. Благодаря ти още веднъж за информацията :supz:
pgt - специалист
dido1975 написа:
Смениха цените около 09-11 февруари за което писах и тук.
Сега се сещам, че и при нас по това време имаше някакви намаления, но повечето бяха за дреболии - отверки, клещи, дюбели и тази малката магнитна либелка :wink: Та може би от края на Януари да са чистили някакви наличности и при нас може да е имало Ейнхели, ама ако са били малко бройки да са заминали бързо, а в Русе ако е имало бая за това да са останали за по-дълго време. :)
dido1975 - специалист
plamen6703 написа:
Точно на цена 59 лв. са ми купили три стълби......

Вземал си три на цената на една - сегашна цена. Даже и са ти хартисали 20 лв :-)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: