• 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
kr1100 - майстор
чет ное 02, 2023 2:32 amLutchezar написа:
Преди 4-5 години взех крокодил оттам. Ползвал съм го броени пъти, ами нормално се държи. Маслени 3 тона го взех от Метро, и той така, ама е 10 години. Седи си в колата. Пробваш и ако не ти харесва връщаш, ама гледай да не е повече от седмица. Там поне е лесно.
Имам крокодил от първите пускания в ЛИДЛ - 2012г. Еми изпуска леко по леко и трябва да не спиш докато го използваш.
Използвам го при смяна на гумите. В нета имаше клип за ремонта на такъв крик, но не ми се занимава.
С маслен крик не се работи вдигане до максимума - там са им проблемите - в клипа се обясняваше защо.По смътни спомени отпреди 4-5 г. в края на работния прът има някакъв отвор или скосяване, което наранява работния маншет на крика.
Последна промяна от kr1100 на пет ное 03, 2023 6:26 pm, променено общо 1 път.
Lutchezar - майстор
Мисля че в лидълската тема в офроуд форума имаше съвети как да се оправи, но може и тук да е било в някоя от темите. Хубава тема има и във Vw форума.
kr1100 - майстор
чет ное 02, 2023 11:12 pmLutchezar написа:
Мисля че в лидълската тема в офроуд форума имаше съвети как да се оправи, но може и тук да е било в някоя от темите. Хубава тема има и във Vw форума.
от VW форума съм с мелез м/у Форд и VW
Lutchezar - майстор
пет ное 03, 2023 6:27 pmkr1100 написа:
от VW форума съм с мелез м/у Форд и VW
Е защо спираш на интересното?
ZEDYCUS - майстор
Еми между Форд и Фолксваген има цяла Галактика. :-D
miliad - майстор
пет ное 03, 2023 6:27 pmkr1100 написа:
чет ное 02, 2023 11:12 pmLutchezar написа:
Мисля че в лидълската тема в офроуд форума имаше съвети как да се оправи, но може и тук да е било в някоя от темите. Хубава тема има и във Vw форума.
от VW форума съм с мелез м/у Форд и VW
То, тоя мелез е Сеат.
kr1100 - майстор
пет ное 03, 2023 9:58 pmmiliad написа:

То, тоя мелез е Сеат.
Sharan 1 e. Seat- тите- Alhambra - са по- опоскани от екстри .
Ще ме изкара още няколко години докато съм още жив. Лошото е ,че след 6 години пак одисея със радиаторче на парно. Китайските боклуци толкова изкарват. Ама този път взех О пръстени от надежден производител. Старите са дървени, а и фланците лекИИчко изкривени от хубавата пластмаса. Ама си знам 2 дни разглобяване и 2 сглобяване / отиграно положение/, но дъртостта не прощава.
Последна промяна от kr1100 на съб ное 04, 2023 11:06 pm, променено общо 1 път.
kr1100 - майстор
пет ное 03, 2023 9:31 pmZEDYCUS написа:
Еми между Форд и Фолксваген има цяла Галактика. :-D
Ти повече клониш към VW с неработеща 6 ста скорост на кутията на VW.
radius - майстор
Ее моето ситроенско радиаторче вече 20г. не се е споминало. Предния Ситроен до 17г. беше мой и нямах щастието да вадя радиаторче. Та какво за фауве викате?
нед ное 05, 2023 12:06 amradius написа:
...Та какво за фауве викате?
Влизаш в кинкалерия- копчетата WV, в пасмантерията- няма начин да няма дамаска с емблемка WV по ръбовете, ходиш до лидлото- се тъй въздесъщото WV. Вече и в кофтиланда.
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: