• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
dido1975 - специалист
plamen6703 написа:
Като минаваш през София натовари на човека един и му го изпрати :drinkers: :partyman:
Нямам имот в София :-) като си платиш данъка ги раздавали. Пък и се навих да си го направя от бидон
dido1975 - специалист
В Русе има два м-на Кауфланд. И в двата има едни и същи неща, но специално за инструментите в двата м-на те са на различни места. Така че щом в един и същи град тези неща са на различни места, как да ги опиша точно къде ще са в някой друг град?
Virtex - майстор
dido1975 написа:
Магазина е в гр.Русе, на бул.Липник, до Практикер. Секцията не я знам, т.к. от около седмица има някакви големи размествания в магазина. В коридора към касите, във втората "пресечка" в ляво бяха описаните с намаления уреди. А по-напред към касите в дясно бяха другите уреди на Einhell - акум. отвертка ( не винтоверт ), а също така и храсторез. Нямах с какво да ги снимам, но следващият път ще има и снимки. Друг колега от друг град също каза, че си е взел уреди на Einhell, така че едва ли са само в Русе
Tова го написах, понеже може да е полезно за търсещите (не е задължително).

Вярно, че всеки магазин може да има различна структура, но примерно щандовете с инструменти е един така да се каже. Ако примерно е там може да се тъси там, ако е в частта със седмични промоции може да се потърси там.

-------

Иначе вероятно няма да се видят евтини компостери, защото изглеждат продадени :-D

-------------

Понеже явно промоциите може да са свързани с определени магазини, ще помоля ако някои вижда интересни неща да споменава ако има възможност в кой магазин са с цел улеснение на другите :) Не е задължително, ако сметне за възможно и необходимо.
dido1975 - специалист
Напълно съм съгласен с тебе, но предположих че след като ми се вижда местоположението, ще става ясно за кой град пиша. Което пък от своя страна не означава, че не съм бил в магазин в Горна Оряховица, например. Следващият път ще го уточнявам. :supz:
dido1975 - специалист
dido1975 написа:
Днес видях акумулаторен винтоверт 12v на Einhell в куфар и комплект битове беше 80 сега е 40 лв. Както и ъглошлайф 125мм на същата марка от 60 на 30лв. Няма други модели в Кауфланд, но ако на някого му трябват точните модели ще ги проверя
Някой ако го нтересуват моделите те са: Einhell TH-CD 12Li за винтоверта, в куфар с комплект битове и Einhell TC-AG 125, 850w за ъглошлайфа - в кашон с два диамантени диска
Virtex - майстор
Въпроса е дали ги има още :-D
jekasus - майстор
Винтоверта бих го пратил към касата на тази цена :-D
cat - специалист
В Бургас нямаше
dido1975 - специалист
В описания по-горе магазин в Русе, вчера имаше достатъчно бройки. И компостери също. Ако не бях взел лидълския винтоверт и аз бих се сдобил с този. А ъглошлайфа го взех когато го пуснаха на 60 лв
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: