• 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
kuger - майстор
вт сеп 15, 2020 12:43 pmdecho1020 написа:
Здравейте ,
Някой взимал ли си е , има ли наблюдения върху водоструйката на Myproject?

Като цена-мощност изглежда доста изгодна - направо за без пари в сръвнение с другите марки.
А и е с алуминиева помпа...

Благодаря на отзовалите се.myproject.png
Наблюдения нямам, но като чета данните и май си струва.
В сравнение с Лидълската PHD 150 Е4 изглежда и по-мощна. Имам Лидълската и съм много доволен от нея.
kr1100 - майстор
[quote=kuger
Наблюдения нямам, но като чета данните и май си струва.
В сравнение с Лидълската PHD 150 Е4 изглежда и по-мощна. Имам Лидълската и съм много доволен от нея.
[/quote]
Мощността и налягането са в китайски единици.
kuger - майстор
ср сеп 16, 2020 6:22 pmkr1100 написа:
kuger написа:
Наблюдения нямам, но като чета данните и май си струва.
В сравнение с Лидълската PHD 150 Е4 изглежда и по-мощна. Имам Лидълската и съм много доволен от нея.
Мощността и налягането са в китайски единици.
Може и китайски да са, но това не и пречеше на моята да извади фугировката от плочките на тротоара.
kr1100 - майстор
[quote=kuger
Може и китайски да са, но това не и пречеше на моята да извади фугировката от плочките на тротоара.
[/quote]
Писах за Кауфл. Офф има Парксайда от 2012г. 2015г ми го подмениха с чисто нов.. Така ,че му знам силата.
Офф - внимавай ,че покритието на фр . к/ и е тънко да не се обели лака. Не използвай турбодюзата от близко. :-D
kuger - майстор
чет сеп 17, 2020 7:36 pmkr1100 написа:

Писах за Кауфл. Офф има Парксайда от 2012г. 2015г ми го подмениха с чисто нов.. Така ,че му знам силата.
Офф - внимавай ,че покритието на фр . к/ и е тънко да не се обели лака. Не използвай турбодюзата от близко. :-D
Моля, преведи ми болднатото.
Турбодюзата пробива уплътнението на джамовете на колата /собствен опит/.
Индианец - специалист
чет сеп 17, 2020 10:10 pmkuger написа:
чет сеп 17, 2020 7:36 pmkr1100 написа:

Писах за Кауфл. Офф има Парксайда от 2012г. 2015г ми го подмениха с чисто нов.. Така ,че му знам силата.
Офф - внимавай ,че покритието на фр . к/ и е тънко да не се обели лака. Не използвай турбодюзата от близко. :-D
Моля, преведи ми болднатото.
Турбодюзата пробива уплътнението на джамовете на колата /собствен опит/.
Френски коли... :?
kuger - майстор
Е, моята е французойка, лак нямам обелен, но имам надупкани уплътнения. Явно френската гума е нежна като жените им :? :-D и лесно се "дупчи".
kr1100 - майстор
чет сеп 17, 2020 10:34 pmkuger написа:
Е, моята е французойка, лак нямам обелен, но имам надупкани уплътнения. Явно френската гума е нежна като жените им :? :-D и лесно се "дупчи".

Пиша бързо натъмно и греша. Извинявай. ламарината е тънка , а струята от турбодюзата много силна. ламарината поддава, напукване на лака .... по-нататъка ясно..
vencil - специалист
Някой знае ли дали отново ще пуснат лед крушки на Филипс, сега гледам че само на Осрам имат.
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: