• 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
turbobiit - напреднал
пон мар 08, 2021 12:58 pmИндианец написа:
Да кажа и аз за комплекта автостелки, че са пълен боклук!
Иначе удължителя става ли за нещо, че моите са от дебел кабел и са неудобни за разпъване я за флекса, я за компресора?


Става.Само ако го разгъваш и сгъваш по често се пречупва.Снаждаш и работиш.Абе 2 години му разказах играта.
ZEDYCUS - майстор
С удължителят от Кауфланд, с марка Премиум си извадил жив късмет. Приятел си взе от там и вика като го включа на обекта пада дтз-то, в къщи кай работи няма дтз. Оказа се, че са кръстосани кабелите между щифта за нула или фаза и заземяването, и според зависи как го мушне шукото в контакта Фаза или нула отива на заземяването. :axe:
Andri01 - майстор
Че кабела му не е ли 3-жилен? :?
ZEDYCUS - майстор
Трижилен е, некой пиян китаец е за бой. Можеше да светне като крушка колегата. С мултиметъра в колата го прозвъних и едното жило не отива на другия щифт, а на заземяването пластините- кръстосал е очите и двата кабела, само единия от трите жила е верен. . Аз си мислех, че е просто прекъснат нещо.
Индианец - специалист
Горе долу с една дума да не си правя експерименти.
То по-добре да си купя кабел и да си направя сам.
По-скъпо ще излезе, ама поне ще знам как съм го вързал....
kr1100 - майстор
чет мар 11, 2021 8:25 pmИндианец написа:
Горе долу с една дума да не си правя експерименти.
Щях да пиша по-рано , но на брошурата и на линка ми се стори по-червен. По разните маркети има такива розови . С много дебели жила са. Като го поразпънеш само с поглед и до там - прекъсва. С тантелени нишки проводници са.

@То по-добре да си купя кабел и да си направя сам. :supz: Поне знаеш как си го направил и с какво.
Офф имам правени удължители с железен кабел КВЕШ-М 7х0,75 /нишките са калайдисани фабрично на всеки проводник/. Използвам ги от далечната 1987г . Външна изолация няма грам пукнатина .
М -- значи морско изпълнение. Andri01 може да знае за какво става дума.
zz_stefanov - майстор
Червен/оранджев, един такъв от кауфланд 'премиум' избеля за едно лято на двора, а тази зима го усещам много по дървен отколкото през миналата. Та очаквам и да зейне някоя жичка по него. Иначе за сега не ме е ударил тока, но е вързан на единствената действаща засега ДТЗ на село.
Решил съм, че с градинските електроинструменти шега няма да си правя след като научих за един трагичен случай с роднина на колега, докато косял ливадата.
kuger - майстор
Това, което се продава по магазините е красиво .... и до там! На удължител под 1,5 квадрата не вярвам, имам доста направени и са от 1,5 до 2,5 трижилни.
Индианец - специалист
То и аз имам един с дебели (лятото го правих), ама го ползвам за нещо мощно или ако се наложи нещо на далеч.
Има и един от кабел на прахосмукачка, ама ми идва къс...
С една дума, няма да рискувам.
stefanjor - специалист
В момента има такъв удължител в Лидл.
На вид, пипане и всичко зиглежда много стабилен и истински. Има си изписани параметри и сертификати и на кабела и на етикета.
А като го вдигнеш сигурно тежи колкото 3 от тез кауфландските.
Струва 45 лв.
  • 1
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: