• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
agj - майстор
Ползвам Кауфланд като квартален магазин ,понеже ми е наблизо.На 7март перфораторите почти бяха свършили ,както и бормашините.Днес щанда бе пълен със стока.Явно за всеки влак си има пътници!
Последна промяна от agj на пет мар 09, 2018 8:02 pm, променено общо 1 път.
plamen6703 - майстор
И аз го ползвам като магазин за безалкохолни, алкохолни и кафе и от всичко в брошурата с 50 % "намаление" има, само мераклии с пари да има! :partyman:
Последна промяна от plamen6703 на пет мар 09, 2018 6:49 pm, променено общо 1 път.
nanobanano - специалист
Да не забравяме,че гаранцията им в повечето случаи е като на Lidl.
dido1975 - специалист
Интересното от следващата седмица

Динамометричен ключ
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 53506.html

Компресор 24л.
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 58090.html

Електрически гайковерт
https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 58090.html
DMN - майстор
plamen6703 написа:
И аз го ползвам като магазин за безалкохолни, алкохолни и кафе и от всичко в брошурата с 50 % "намаление" има, само мераклии с пари да има! :partyman:
Замислял съм се за следното нещо - като им гледам качеството на техниката с 50% намаление какво е(в повечето случаи лошо), какво ли е качеството на храните, които се предлагат там с 50% намаление? А храните ги поемаме директно в нашия организъм :? .
fore - майстор
Има разлика в регулирането на цените на храната и на инструментите.
dido1975 - специалист
DMN написа:

Замислял съм се за следното нещо - като им гледам качеството на техниката с 50% намаление какво е(в повечето случаи лошо), какво ли е качеството на храните, които се предлагат там с 50% намаление? А храните ги поемаме директно в нашия организъм :? .
Каквото е качеството на Einhell-а в Кауфланд, такова е и в Практикер и Хоумакс. Убедих се лично когато исках да разбера дали само кауфландската дрелка от 40лв. има луфт в оста до патрнника или и в останалите магазини е така. И в другите магазини беше същото, но на двойно по-висока цена. И за хранителните продукти е същото положението. Вече как си оформят цените и каква им е печалбата, мен лично не ме интересува. По-важното е че мога да си купя нещо с 50, а понякога и с повече проценти намаление. Вярно е че персонала не разбира кой знае колко от техниките ( то и аз толкова разбирам :-) ), но както и да е :-)
k_garchev - специалист
Един бърз въпрос-като пуснат промоция на нещо,във всеки магазин ли го има?
nanobanano - специалист
Да,във всеки.С рееедки изключения.
nikolson - майстор
DMN написа:
Замислял съм се за следното нещо - като им гледам качеството на техниката с 50% намаление какво е(в повечето случаи лошо), какво ли е качеството на храните, които се предлагат там с 50% намаление? А храните ги поемаме директно в нашия организъм :? .
Ще ти кажа, безопасно. :-D Конкретен пример, купуваш брашно. На опаковката пише тип 500, вътре е тип 700, тип 1150, според търсената цена. Пак е брашно.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: