• 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Фитилчо - майстор
пет май 10, 2019 11:43 amatanasov2004 написа:
Последното нещо от групата на "инструмента" което взех от там и съм много доволен бе един кабел удължител 30 м за 19,99лв. Дават го 2,2 кВ не знам колко е но инцидентно по време на зверските слани - пуснах една печка в оранжерията и спасих домата :-D Останах завидно доволен като пуснах ток до там.
Аз се отказах в последния момент от този, защото беше две за едно !
milen56 - специалист
А за крика( крокодил) нещо да кажете? Заслужава ли си 40лв , дали ще издържи няколко смени на зимни и летни гуми ? Как седят нещата с гаранцията в Кауфланд, както в Лидл ли е ?
Andri01 - майстор
Имам такъв, издържа вече над 3-4г.
kuger - майстор
вт май 14, 2019 7:13 pmmilen56 написа:
А за крика( крокодил) нещо да кажете? Заслужава ли си 40лв , дали ще издържи няколко смени на зимни и летни гуми ? Как седят нещата с гаранцията в Кауфланд, както в Лидл ли е ?
Имам закупен от Практикер такъв в комплект със сгойки, на марката Budget. за около 50 лв. Сигурно вече над пет години се ползва по колата, проблем никакъв. Не ми се вярва този от Кауфланд да е по-различен - бюджетна марка.
milen56 - специалист
Значи може и аз да взема един, пък колкото изкара. Благодарско.
batVenci - специалист
Имам крик на Budget и кауфландския. Практикерския ми е по-тежък, затова основно ползвам кауфландския. Сега го предлагат за 40 лв., но миналата година го предлагаха и за 35 лв. Не виждам да има някаква разлика в качеството между двата крика. За домашна работа са си доста добри. Помня, че Budget-та 2009 година го купувах на промоция за 35 лв., а кауфландския 2016 година за 40 лв...
cat - специалист
Ел гайковерта който пускат другата седмица става ли ? Лидл Румъния пускат 500 НМ но дали ще дойде до България и на каква цена .
kr1100 - майстор
съб сеп 21, 2019 10:16 pmcat написа:
Ел гайковерта който пускат другата седмица става ли ? Лидл Румъния пускат 500 НМ но дали ще дойде до България и на каква цена .
Зависи какво ще стягаш 100 Nm, ако ги достига.. За мен е твърде кекав за затягане.На Халуминиевите ми джанти е 170Nm
kuger - майстор
съб сеп 21, 2019 10:28 pmkr1100 написа:

Зависи какво ще стягаш 100 Nm, ако ги достига.. За мен е твърде кекав за затягане.На Халуминиевите ми джанти е 170Nm
Това на камион ли е?
cat - специалист
За развиване на клеясали и мазани с осигурител за резби болтове и гайки ми трябва . Завиването с гайковерт ако не е с регулиране на усилието на затягане просто не е препоръчително .
  • 1
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: