• 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Virtex - майстор
В един от кауфландите видях шатра с надписи "разпродажба на нехранителни стоки от -30% до -60%". Обявена дата: 30.04

Нямам идея дали е само за там или ще е масово.
lov - майстор
Вероятно само за там. Веднъж попаднах на такава разпродажба на лидъла. В София на ботевградското до Джъмбо бяха разпънали шатрата. Докарали бяха от всичките си магазини това което няма опаковки и търговски вид. Но явно е имало хиени и всичко интересно като техника беше обрано дори имаше хора все още с количките които чакаха да минат през каса. Спрях там по случайност защото имах среща с колега на паркинга и тъкмо го бяха творили. Но честно казано доста от уж намаленията бяха стотинки. Примерно струвало 5 лева и някакви стотинки и те му сложили цветно етикетче 5 лева. И народа си мисли че е на далавера. :)
dido1975 - специалист
Би трябвало да е навсякъде.
nanobanano - специалист
dido1975 написа:
Би трябвало да е навсякъде.
Не е навсякъде.Разпъват шатрата отпред на паркинга.Правили са го и преди.
pgt - специалист
Virtex написа:
В един от кауфландите видях шатра с надписи "разпродажба на нехранителни стоки от -30% до -60%". Обявена дата: 30.04

Нямам идея дали е само за там или ще е масово.
Ето и отговора на картинката:
Прикачен файл:
Kaufland.jpg
Така, че колегите от изброените градове може да намажат нещо на далавера, явно няма да е навсякъде :motz:
dido1975 - специалист
pgt написа:
Virtex написа:
В един от кауфландите видях шатра с надписи "разпродажба на нехранителни стоки от -30% до -60%". Обявена дата: 30.04

Нямам идея дали е само за там или ще е масово.
Ето и отговора на картинката:
Прикачен файл:
Kaufland.jpg
Така, че колегите от изброените градове може да намажат нещо на далавера, явно няма да е навсякъде :motz:
Няма да съм от намазалите :-(
stan73 - майстор
Явно е само в изброените градове (и то само в конкретният магазин). Аз за първи път случвам на такава промоция в Кауфланд. Днес сутринта ходихме там с Мацката ми. Имаше готини неща на доста добри цени. Примерно чинийки от неръждаема стомана за болтчета и т.н. с магнити на цена 2.5лв. (преди съм си купувал такива доста по-скъпо), сандвич тостери на цена 10лв, подувки на цена 5 лв, олекотени завивки на цена 10лв, радиоуправляеми колички на цена 10 лв и т.н....
naB4o - специалист
На варненския нямаше техника, аз си взех шалтета за детските легла (10), и големи кутии пластмасови с капаци по 3-4 лв. Тави по 2.50 от неръждавейка и други дреболии за дома.
Нищо техничарско нямаше, но те ще зареждат като се изчерпа тази порция. В лидъла отсреща има още попадения, но основно са пак домашни потреби, имаше полиращи машини и някакви шлайфове.
Virtex - майстор
Като "техника" имаше LED лампи с датчик за движение и LED преносима работна лампа.

И стълби с по 4-5 стъпала, но с очевидно сбъркани цени от 35лв, защото това им беше нормалната цена.
stan73 - майстор
Имаше доста прилични светодиодни работни лампи за кола, а защо не и за къмпинг за 9 лв. Пауър банк батерии за 9 лева. И доста добри пистолети с топло лепило на Хенкел (+6 "пръчки")за около 16 лева.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: