• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Индианец - специалист
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_ ... 1646656380
Някой излъгал ли се е да вземе отвертките? :lol:
Lutchezar - майстор
пон мар 07, 2022 2:35 pmИндианец написа:
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_ ... 1646656380
Някой излъгал ли се е да вземе отвертките? :lol:
Не са от най-лошите, но ти май обичаш да напъваш повече инструментите :-D .
Толкова си струват, един и същи комплект има под няколко търговски марки.
Индианец - специалист
вт мар 08, 2022 12:38 amLutchezar написа:
пон мар 07, 2022 2:35 pmИндианец написа:
https://leaflets.kaufland.com/bg-BG/BG_ ... 1646656380
Някой излъгал ли се е да вземе отвертките? :lol:
Не са от най-лошите, но ти май обичаш да напъваш повече инструментите :-D .
Толкова си струват, един и същи комплект има под няколко търговски марки.
Вече разбрах по трудния начин кой инструмент за какво натоварване е. :-D
Взех един комплект снощи, уж не са от най-евтините на вид, за тия пари колкото изкарат.
grizan1980 - специалист
Имам един такъв комплект от деругия магазин...... Сложен е в гаража ,поне има поставка за да не ровя като кокошка ..... Вчера взех тия от кауфланд за село , че и там все мъкна нещо, та да има и там ..... Още са в багажника и не съм ги гледал ..... За напъване и по яка сила има от старите ....
Фитилчо - майстор
съб фев 19, 2022 9:00 pmZEDYCUS написа:
nikolson
Преди година отваряха нов Лидъл и имаше макара за въздух 10+3 метра, за 25 лева.
Като този, обаче полиуретанов.
:partyman: , монтира ли я твоята, аз съм много доволен от макарата, с такера и пищова за обдухване я ползвам засега. "Маркучя" е много мек не се пречупва. :supz:
Те тея стават само за такива инструменти, ако подпукащш нещо дето иска повече въздух си в тиквите :)))
ZEDYCUS - майстор
Какво друго да подпуквам, гайковерт на въздух не ползвам, песъкоструй също.
За тиквите имам друг инструмент. :razz:
Така че съм обективен в оценката, за описаните инструменти е отличен Ефтин избор.
grizan1980 - специалист
Здравейте, преди време купих един газов котлон от кауфланд.Стоя бая време докато го включим в експлоатация. Е миналата седмица го вързах, изкара 2 дена. Майка ми пържила картофи на дребния и изкочил огън от копчето за регулиране. Съответно го е стопил. Майка ми и дребния се притеснили.А аз махнах котлона. Проблема е че не си намирам бележката и не мога да им го върна за да видят какво продават... Та имали някой който може да сканира такава.... Ако не ще се хвърля... Благофдаря
Indianec 2 - специалист
Гледам в брошурата има маслен крик, някой излъгал ли се е да вземе? :)
Lutchezar - майстор
Преди 4-5 години взех крокодил оттам. Ползвал съм го броени пъти, ами нормално се държи. Маслени 3 тона го взех от Метро, и той така, ама е 10 години. Седи си в колата. Пробваш и ако не ти харесва връщаш, ама гледай да не е повече от седмица. Там поне е лесно.
Indianec 2 - специалист
Взех един и го пробвах преди да ида на работа, ако не става да го върна. Пробата беше на задния мост, отлепи задницата, лошото е, че за отпред идва висок ама нататък ще взема и тип крокодил.
И най-важното, на стрежена има резба и петата може да се вдига ако идва нисък.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: