• 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Keresteliev - специалист
cholev написа:
dido1975 написа:
.. Донякъде ги разбирам - все пак е хран. магазин. ...
Това пък къде го пише- 'хранителен магазин'.
Манджата е по малко от 50%
Да не би да си от мениджърския екип на кауфланда, че ги знаеш тези статистики?

:?
fore - майстор
Сега последно Cholev е от екипа на Кауфланд или е от екипа на Лидл :? :roll:
Virtex - майстор
Нали са под една шапка, така че може да работи и за двете, няма нищо чудно :-D
ben84 - специалист
Не знам, ама я днеска 8 пъти обиколих Пернишкио и освен един много смешен верт на Гриинтулс за 40 кинта друго не видех.
Ще чакам май Лидълски. Дано до Май да има :-D
Иначе мога да ползвам служебни Хилтита и Бош кога си пожелая, ама трябва да взема на бащата нещо евтинко, да си завива винтове кога на него му е кеф без да го мъчи ревматизма.
:partyman:
Virtex - майстор
Убеден съм, че това е по магазини и не навсякъде ги има. Споменатият храсторез съм го виждал преди, но само него. Винтоверт и ъглошлайф - не.
cholev - майстор
Virtex написа:
Нали са под една шапка, така че може да работи и за двете, няма нищо чудно :-D
Абе работа е кога ти дават, а когато ти плащаш нема как да го наречеш работа. :-D
Ако не бече котешката храна 'феликс' (има я само там) (в момента с намаление), нямаше и за какво да влизам в кауфланд.
Обаче с кадрите в двата магазина нещата нещо напоследък поне при нас са много зле:
В лидъл последната седмица на 2 пъти не виждат -30% на стоката.
В кауфланд некакви нови и заблудени неопитни продавачки- вчера след като си взех 20 пакета 'феликс' и се наредих след 10мин разбрах, че е безнадежно и потърсих по стара и опитна касиерка и се наредих там
pgt - специалист
Virtex написа:
Убеден съм, че това е по магазини и не навсякъде ги има. Споменатият храсторез съм го виждал преди, но само него. Винтоверт и ъглошлайф - не.
И аз мисля, че това в Русе май си е нещо локално. Аз живея близо до Кауфланд в Благоевград и наминавам почти всяка седмица и се заглеждам в инструментите, но такива намаления на Ейнхел не съм видял, единствено преди 1-2 седмици имаше винтоверт Ейнхел, ама той си беше по редовната промоция в брушурата. А иначе и при нас така ги разбъркаха щандовете не е истина. Някакви нови щандове и ги наредиха без никаква идея - от едната страна инструменти от другата детски играчки, след 2 реда от една страна бои, силикони от другата чорапи. По другите магазини не знам как е но тук стана каша маша :lol:
dido1975 - специалист
Освен да се чувствам облагодетелстван друго тогава не мога да кажа. А за разместванията-и аз нямам думи.
ESPACE - майстор
pgt написа:
И аз мисля, че това в Русе май си е нещо локално. Аз живея близо до Кауфланд в Благоевград и наминавам почти всяка седмица и се заглеждам в инструментите, но такива намаления на Ейнхел не съм видял, единствено преди 1-2 седмици имаше винтоверт Ейнхел, ама той си беше по редовната промоция в брушурата. А иначе и при нас така ги разбъркаха щандовете не е истина. Някакви нови щандове и ги наредиха без никаква идея - от едната страна инструменти от другата детски играчки, след 2 реда от една страна бои, силикони от другата чорапи. По другите магазини не знам как е но тук стана каша маша :lol:
Горното важи в пълна сила и за Плевен.
Virtex - майстор
dido1975 написа:
Освен да се чувствам облагодетелстван друго тогава не мога да кажа.
Това е напълно нормално :-D

Понеже явно във всеки магазин засега може да е различно, затова споменах за местоположението. "На запад" има също нещо - промоции само в даден магазин/район и хората го споменават, зашото не навсякъде ги има.

Тук е хубаво, че е уточнено за къде става дума. Както споменах храстореза го имаше и на други места (Пловдив), така че не е само в един магазин. Предполагам и винтоверта го е имало, съдейки по няколко обяви в ОЛХ-а за точно такова нещо със интересна цена. Но е въпрос на следене.

Ще видим дали ще направят магазините им еднакви или всеки един зависи какъв меринджей е попаднал там :-D
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: