• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
dido1975 - специалист
Пък като ги свалят на 10 лв, тогава ще те питам как правиш комоста :-)
Virtex - майстор
gnt69 написа:
Ще ги следим като станат по 10 лева мога да взема още 2 че тия са ми малко.
Ако случайно станат пак за тази сума ще е полезно да се пише, може да започнат да се купуват :-D
gnt69 - майстор
Virtex написа:
Ако случайно станат пак за тази сума ще е полезно да се пише, може да започнат да се купуват :-D
Е сега те ще станат по 10 ако никой не ги купи на 40. Миналата година пак ги имаше ама си свършиха на 40. Дано са донесли повече че да им застоят. :partyman:
dido1975 - специалист
Нещо се запалих с тия компостери :-) и май се спрях на това - по-практично ми се струва https://youtu.be/CoKlMKCLWL4
dido1975 - специалист
Днес видях акумулаторен винтоверт 12v на Einhell в куфар и комплект битове беше 80 сега е 40 лв. Както и ъглошлайф 125мм на същата марка от 60 на 30лв. Няма други модели в Кауфланд, но ако на някого му трябват точните модели ще ги проверя
kr1100 - майстор
dido1975 написа:
В София ги раздават безплатно - 700 литрови. Добра инициатива на Общината.
Вземи един за мен.
dido1975 - специалист
kr1100 написа:
dido1975 написа:
В София ги раздават безплатно - 700 литрови. Добра инициатива на Общината.
Вземи един за мен.
Да взема, ама не съм в София :tonqe:
plamen6703 - майстор
Като минаваш през София натовари на човека един и му го изпрати :drinkers: :partyman:
Virtex - майстор
dido1975 написа:
Днес видях акумулаторен винтоверт 12v на Einhell в куфар и комплект битове беше 80 сега е 40 лв. Както и ъглошлайф 125мм на същата марка от 60 на 30лв. Няма други модели в Кауфланд, но ако на някого му трябват точните модели ще ги проверя
При подобна информация може ли да се споменава в кой магазин е това, евентуално коя секция и снимки при възможност ?

Защото Einhell в Кауфланд не съм виждал, да не говорим за такива намаления. Поне при "секцията" с инструменти има много малък избор на неща, да не говорим за намаления там.
dido1975 - специалист
Virtex написа:
dido1975 написа:
Днес видях акумулаторен винтоверт 12v на Einhell в куфар и комплект битове беше 80 сега е 40 лв. Както и ъглошлайф 125мм на същата марка от 60 на 30лв. Няма други модели в Кауфланд, но ако на някого му трябват точните модели ще ги проверя
При подобна информация може ли да се споменава в кой магазин е това, евентуално коя секция и снимки при възможност ?
Магазина е в гр.Русе, на бул.Липник, до Практикер. Секцията не я знам, т.к. от около седмица има някакви големи размествания в магазина. В коридора към касите, във втората "пресечка" в ляво бяха описаните с намаления уреди. А по-напред към касите в дясно бяха другите уреди на Einhell - акум. отвертка ( не винтоверт ), а също така и храсторез. Нямах с какво да ги снимам, но следващият път ще има и снимки. Друг колега от друг град също каза, че си е взел уреди на Einhell, така че едва ли са само в Русе
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: