• 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
MamaMy - майстор
Аз пък накупих Осрам на една промоция и смених навсякъде жичните лампи с такива. Запазих само луминесцентните тръби. В коридорите и стълбищата наслагах пак Осрамки, но с датчик за движение. От тогава минаха вече почти 3 години. Нямам нито една рекламация. Нямам и проблеми. Спокойно мога да махна ключовете в коридорите. Не съм ги ползвал от 3 години. Иде реч за над 36 крушки. Една къща на два етажа и един апартамент. В гаражчето където работя половин ден като се нанасях нямаше една лампа. Тогава обаче нямаше промоция на Осрам и излизаха дебело. Намерих промоция на В-тек в Практикер. Купих 5. От тогава мина 1 година и 9 месеца. От тези В-теци остана само един. Умрях от яд, че затрих касовата бележка. Големи боклуци. :wink:

ПП Забравих. На работа също закупих Осрам. 20 бр на два пъти през месец и нещо. Писна ми да сменям някакви китайски боклуци уж по 100вата. Ползват ги от години и вървят като топъл хляб. Шефката обича да и е светло над мивката която е в един гардероб. В една лаборатория също претенциозни. Искали да не пулсира като тръбите и да е бяла и да не лъже окото, че сравняват едни лакмуси и т.н.
Предложих им ЛЕД не искат да чуят. Аз проявих самоинициатива. Купих две дневна бяла и им ги монтирах без да им казвам нищо. След няколко дена ме извика шефката и се похвали. Говорила и лаборантките. Те пък доволни, че вече не им пече в лицето цяло лято. Резултата е заповед всички жични при изгаряне се сменят с такива. Ефекта е супер отстъпка в магазина от където ги взимам. Всички тоалетни и дворните лампи светят като слънца.
hakama - специалист
Има ли доволни от полската стълба в Кауф-нд за 58лв? 150кг с разни сертификати.
В метро гледам имат подобна (полска пак) на 35лв, но до 125кг.
Да заделям ли още за Крузе или да си взема една от тези?
Прикачен файл:
stabmetro.jpg
метро
stabmetro.jpg (79.23 KиБ) Видяна 3578 пъти
Прикачен файл:
staed.jpg к-нд
ESPACE - майстор
Която и да вземеш ще ти върши работа. Кауфландската има рафт отгоре, полезен е много като работиш. Която и да вземеш обаче я "тунинговай". Спъни и краката с колан на кръст. Полезно е ако я ползваш на неравни места.
hakama - специалист
чет яну 28, 2021 8:52 amESPACE написа:
Която и да вземеш ще ти върши работа. Кауфландската има рафт отгоре, полезен е много като работиш. Която и да вземеш обаче я "тунинговай". Спъни и краката с колан на кръст. Полезно е ако я ползваш на неравни места.
Taзи джаджа отгоре лесно ще си я направя, но двойната цена не си я обяснявам... а в Метро не знам дали връщат стоки без причина, т.е. да взема и двете и след тест да запазя едната?
ESPACE - майстор
Е що двойна? 35лв с/у 48лв. 13лв разлика, малко над 25%. Просто едната е с малко по-тънък материал.
hakama - специалист
чет яну 28, 2021 11:16 amESPACE написа:
Е що двойна? 35лв с/у 48лв. 13лв разлика, малко над 25%. Просто едната е с малко по-тънък материал.
Да, грешка. Но вече са я изкупили... в К-нд.
cat - специалист
Купи си българска от мосю Бриколаж вече 10 г търкаляме една такава със сина а сме по 100+ кила , стълбата е стоманена .
vlax - майстор
Брадвата за цепене от миналата седмица е добра,вчера я пробвах.
Малко късно пиша,но ако има останали брадви някъде си заслужава парите.
:partyman:
Индианец - специалист
Да кажа и аз за комплекта автостелки, че са пълен боклук!
Дори и за 8 лева...
Една зима едвам изкараха, при условие, че за колата къде са взети се кара рядко.
Събират се на топка като селски килим и са тесни като цяло.
Иначе удължителя става ли за нещо, че моите са от дебел кабел и са неудобни за разпъване я за флекса, я за компресора?
XpacTa - специалист
Аз го имам, но го ползвам за косачка. За това е екстра.
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: