• 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
agj - майстор
optimeon написа:
Кое е най-доброто ви попадение от тези промоции :)
Е чак пък попадение ,не бих казал че е ,но си закупих една бормашина ,и авто радио.
dido1975 - специалист
agj написа:
optimeon написа:
Кое е най-доброто ви попадение от тези промоции :)
Е чак пък попадение ,не бих казал че е ,но си закупих една бормашина ,и авто радио.
Каква бормашина? От промоционалните-зелени ли? Първи впечатления?
agj - майстор
dido1975 написа:
agj написа:
optimeon написа:
Кое е най-доброто ви попадение от тези промоции :)
Е чак пък попадение ,не бих казал че е ,но си закупих една бормашина ,и авто радио.
Каква бормашина? От промоционалните-зелени ли? Първи впечатления?
Да. https://www.kaufland.bg/aktualni-predlo ... 63991.html Не съм работил с нея още.Като се прибрах в къщи я вклюих да я завъртя. Работи си ,всичко е наред.Направи ми впечатление че потенциометърчето за оборотите се превърта с леко прищракване.Дано да е по читаво, че по принцип на повечето бормашини там им е слабото място.
dido1975 - специалист
Все ми се струва, че цените от промоциите ще се запазят и след края им. Че може и още да ги намалят, както при стълбата и ейнхелската дрелка. Ама си е риск - дали да изчакаш още или дали ще ги има и след това. И дано някой от Кауфланд не чете тука, че ще се коригират набързо и то не в наша полза :-)
agj - майстор
dido1975 написа:
Все ми се струва, че цените от промоциите ще се запазят и след края им. Че може и още да ги намалят, както при стълбата и ейнхелската дрелка. Ама си е риск - дали да изчакаш още или дали ще ги има и след това. И дано някой от Кауфланд не чете тука, че ще се коригират набързо и то не в наша полза :-)
Зависи от промоцията.Ако е не само до определена дата ами И до изчерпване на количествата,цената ще остне и следващата седмица,ако е само за тази седмица,ще се вдигне още в понеделник.Така че изчакването не мисля че е най добрата тактика!
dido1975 - специалист
agj написа:
Зависи от промоцията.Ако е не само до определена дата ами И до изчерпване на количествата,цената ще остне и следващата седмица,ако е само за тази седмица,ще се вдигне още в понеделник.Така че изчакването не мисля че е най добрата тактика!
Забелязал съм, че това с края на промоцията важи за хранителните им стоки. Техниките ги оставят намалени, само сменят цвета на етикета. Ама ще видим. Все пак на когото му харесва цената и си е наумил да си купи нещо да не чака последния ден
agj - майстор
Направих справка в сайта им за промоцията - .Предложенията са валидни от 05.03.2018 г. до 11.03.2018 г. Цените са валидни за периода на акцията или до изчерпване на наличностите. След края на работния ден имах работа до магазина,надзърнах да видя какво е останало от инструментите.И изненадващо за мен, от зегетата имаше доста,от бормашините и перфораторите бяха останали само по 3-4бр.А специално перфоратора не е от мощните -620W. :? Иначе изработката изглеждаэ читава.
dido1975 - специалист
В Русе, до Практикер, има доста перфоратори и етикета им от сега е бял, докато другите промоционални са си червени. Което ме навява на мисълта, че перфоратора ще си остане на тази цена и след промоцията
agj - майстор
dido1975 написа:
В Русе, до Практикер, има доста перфоратори и етикета им от сега е бял, докато другите промоционални са си червени. Което ме навява на мисълта, че перфоратора ще си остане на тази цена и след промоцията
..т.е. до изчерпване на наличностите.
plamen6703 - майстор
Няма кой да купи този перфоратор за 180 лв., дори на цена от 90 лв. не вярвам да се е редил някой на опашка за него. :partyman:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: