• 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
Sandman - специалист
Тия купешките оранжевеещи са ташак работа.
Аз лично винаги си ги правя. Последно си купих ШВПС 3*1.5 едно топче. На 2 части го направих, за две години подмятане вътре и вън му няма нищо. И не излиза чак толкова по-скъпо, имайки предвид качеството.
Индианец - специалист
Да попитам:
До колкото знам след втората година от гаранцията Кауфланд директно ти дават парите, нали?
И също така мога ли да върна една бормашина без кутията, че преди малко едва не ми се запали в ръцете, а кутията съм я затрил?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
пет авг 27, 2021 5:28 pmИндианец написа:
До колкото знам след втората година от гаранцията Кауфланд директно ти дават парите, нали?
Не е гарантирано и веднага, въпреки, че е честа практика. Ако не подлежи на ремонт и ако не ти заменят с ново, тогава връщат пари

И също така мога ли да върна една бормашина без кутията, че преди малко едва не ми се запали в ръцете, а кутията съм я затрил?
Касова бележка имаш ли? Пробвай се
Индианец - специалист
пет авг 27, 2021 6:33 pmn_a написа:
пет авг 27, 2021 5:28 pmИндианец написа:
До колкото знам след втората година от гаранцията Кауфланд директно ти дават парите, нали?
Не е гарантирано и веднага, въпреки, че е честа практика. Ако не подлежи на ремонт и ако не ти заменят с ново, тогава връщат пари

И също така мога ли да върна една бормашина без кутията, че преди малко едва не ми се запали в ръцете, а кутията съм я затрил?
Касова бележка имаш ли? Пробвай се
Значи ще си направя една екскурзия до Кауфланд тия дни и ще докладвам.
То машината си е изкарала парите, ама 30 лева или ремонтирана/нова машина са добре дошли...
Индианец - специалист
Тц, не стана номера.
Ама от зора, който видя се е изкривило зъбното колело.
Но все пак си е навъртяла ресурса...
nbr - специалист
Малко с закъснение, но да си кажа. Отказаха връщане поради отсъствие на кутия ли? Преди и на мен се случи. Писах до съпорта им, питаха за кой магазин става дума и казаха при следващо ходене да си върна продукта. Дори не ме питаха за кутия.
Индианец - специалист
пет сеп 24, 2021 8:37 amnbr написа:
Малко с закъснение, но да си кажа. Отказаха връщане поради отсъствие на кутия ли? Преди и на мен се случи. Писах до съпорта им, питаха за кой магазин става дума и казаха при следващо ходене да си върна продукта. Дори не ме питаха за кутия.
Дали само заради кутията или, че също беше мръсна на куче (от зелена черна бе станала) не разбрах, ама не съм и настоявал, за 30 лева няма да се заяждам, до сега конкретно са постъпвали.
Пък и тая мина, миналата седмица и резнах кабела, че на флекса се скъса и не ми се ровеше за друг.
koveslav - майстор
пет сеп 24, 2021 10:12 pmИндианец написа:
..... до сега конкретно са постъпвали.....
Не разбрах конкретно или коректно постъпват там ?! :D
Индианец - специалист
съб сеп 25, 2021 6:19 pmkoveslav написа:
пет сеп 24, 2021 10:12 pmИндианец написа:
..... до сега конкретно са постъпвали.....
Не разбрах конкретно или коректно постъпват там ?! :D
Коректно :-D .
Даже ме подсети да изключа автоматичния редактор на телефона, че все забравям.
TDT
Имате ли мнение за Бензинова резачка Countryside от Кауфланд?
  • 1
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: