• 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 36
Нека намерим най-тънките цени.
hakama - специалист
Искам да взема за селото 2-3 челника и два фенера.

фенерът от тазседмичната промоция е доста удобен защото може и да се лепи за метал, има и кука.
Под 10лв дали може да се намери? С 3хАА батерии е (имаме такъв и вече един месец кара на първите батерии)
Изображение

---------------
С какви батерии работите - обмислям дали да не взема зарядна станция някаква и батерии.
... гледам са пуснали и 16бр. Varta Longlife (alkaline) за 11лв и се чудя има ли смисъл да се занимавам..

За челник - мислех на Petzl Tikkina (37лв), но ми се струва скъп за тези цели.
В Алито гледах някакви по 6-9$ с доста надути характеристики.
Опасявам се да не точат много бързо батериите.
plamen6703 - майстор
Фенера го нямаше зареден в началото на седмицата, поне в магазина на Кауфланд, в който пазарувах, иначе шях да си купя два броя! Батериите за мен са разходен материал и не залитам по скъпи батерии, карат колкото изкарат и се купуват други.
Челник за 37 лв. е несериозно и ми звучи налудничаво да се дават такива пари за глупости.
Ето ти един "челник" https://nemski-centar.com/fener-za-glava за прилични пари, освен ако няма да стреляш и да ти трябва нещо специално :wink: !
vlax - майстор
чет окт 04, 2018 3:42 pmplamen6703 написа:
Челник за 37 лв. е несериозно и ми звучи налудничаво да се дават такива пари за глупости
Преди години и аз така виках,докато не пипнах на живо един истински челник.Цената му беше N х 37лв. и това ме отказа.
plamen6703 - майстор
При мен една и съща работа би ми вършил челник за пет лева и челник за петдесет лева. Дори предпочитам да не ползвам челник, ако имам възможност да си осигуря светлина по друг начин!
kozl - майстор
Е какъв е този челник за 37 лв? За малко повече си купих от Декатлон с литиево йонна батерия, която може да се мести и компактен светодиод за челото. И този за близо 6 лв, го имам. Много по-неудобен, заема повече място а и вече е го оставих при сина ако нещо на него му потрябва.
EDI - майстор
Разликата при челниците е като при инструмента, дори и по-изявена, много е дълго за обяснение.Може и за 5 лева, може и за 200, зависи от много неща.При нощен риболов да речем, изискванията са за много над масов китайски челник.
kuger - майстор
Имам тия двата:
Прикачен файл:
IMG_20181004_204431 (1077 x 807).jpg
Прожектора работи с 3х1,5v АА батерии, работи наистина много, ама много дълго! Рамото с магнитите е чупещо, има и кука. Купен за 10 лв.
Челника е с променлив фокус, от петно до прожекторен лъч. С батерията на снимката кара около месец.
Купен за 21 лв.

И двата са откровени китайци :-D , но съм доволен и от двата. Особено от фенера.
k_garchev - специалист
Какво ще кажете за алуминиевата стълба която е в кауфланд?Намалена е от 200,на 120лв
plamen6703 - майстор
За инцидентно ползване е добра, за често ползване е калпава и не става! Имам няколко от тях, бяха на по-ниска цена от тази, съжалявам, че ги купих! :partyman:
ben84 - специалист
чет окт 04, 2018 3:42 pmplamen6703 написа:
Фенера го нямаше зареден в началото на седмицата, поне в магазина на Кауфланд, в който пазарувах, иначе шях да си купя два броя! Батериите за мен са разходен материал и не залитам по скъпи батерии, карат колкото изкарат и се купуват други.
Челник за 37 лв. е несериозно и ми звучи налудничаво да се дават такива пари за глупости.
Ето ти един "челник" https://nemski-centar.com/fener-za-glava за прилични пари, освен ако няма да стреляш и да ти трябва нещо специално :wink: !
За мен па тоя челник за 5 лева е несериозен.
Това е колкото да видиш къде стъпваш прибирайки се от селската кръчма.
Представи си ел. поддръжка нощна смяна в "Стомана Перник". Качваш се на 30 метра височина да отстраняваш повреда на 180t кран. Не навсякъде е осветено, работиш под напрежение.
Ти би ли си взел челник за 5 кинта, де свети като гробищарска свещ и понеже IP-то му е 20 след третото ползване започне да прекъсва, щото фин прах му евал мамата на контактните повърхности?
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 36

Тема "Промоция в Кауфланд на инструменти и уреди" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: