Нека намерим най-тънките цени.
bleuetoile - специалист
Здравейте,

Имам стари секции от фурнир орех, така се водят.

Искам да ги нарежа, не е ясно дали ще ползвам части от тях - зависи как ще се нарежат, или просто ще ги изхвърлям на парчета. Не се разглобяват и не влизат в асансьор както са сега. Гледах тези малките тип японски трион? Имам и моторна резачка и флекс на вилата, но исках нещо по-режещо ръчно? Ръцете ми не са много силни и с дълъг трион не мога да режа.

Благодаря за съветите.
MamaMy - майстор
Сгъваем ръчен трион. Според Кака, всяка истинска жена трябва да носи такъв в дамската си чанта :-D
bleuetoile - специалист
Благодаря ти, Мама!

Имам едно такова, което много ползвано на вилата, но е взето преди години за 3 лв от селската железария и е куче марка.

Да взема някакъв по-приличен, за не се мъча с изхабеното старо трионче?

Ако споделиш каква марка на прилична цена е добра?

Този за 30лв го продават в уж, професионален градинарски магазин, дали става или друг?

https://shop.agrodrip.com/sgavaem-trion
Andri01 - майстор
Мисля,че ще е по-добре,ако зъбите са по ситни и без чапраз. В противен случай ще "начупва" фурнира.
MamaMy - майстор
Тая злобарка отряза за проба един плот на бюро за 15-20 секунди все едно беше от кашкавал. Не можах да повярвам на очите си. Сряза беше гладък и без никакво назъбване на фурнира.
nikolson - майстор
Няма такова нещо "неразглобяемо". Вероятно е с дюбели, които лесно ще се "разглобят".
yanko78 - специалист
Пускате в ОЛХ обява, че ги подарявате и който както намери да си ги разглобява и изнася.
chapara - майстор
чет сеп 14, 2023 2:13 pmMamaMy написа:
Тая злобарка...
Злодейка :roll: :cool:

Тема "Какъв трион за рязане на мебели от фурнир?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: