• 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
jekasus - майстор
Това май извън пайжината на златните спайдърмените.
Може и да пием по една лидълска, но искам истински оригинален сувенир от Перник :-D
cholev - майстор
пет авг 24, 2018 9:30 pmjekasus написа:
Това май извън пайжината на златните спайдърмените.
Може и да пием по една лидълска, но искам истински оригинален сувенир от Перник :-D
Нема ядове- утре с шлайфа ще отрежа 1м подарък (с парксайда 125мм от другата седмица за да сме по темата :-D )
jekasus - майстор
Аз съм от другата страна на пътя към Златни, нещо ровят пътните тия около Свободния У, ама те разровиха пътища навсякъде...
ВинкелО ще закачим при монетите от другите места, дето е стъпвал моя крак :-D
Andri01 - майстор
Добрич наистина е от другата страна на пътя за Златните,ама 60км. са си все пак доста като определение "друга страна" :) :?
radius - майстор
Абе човека е на някакъв ебект около златните.
kr1100 - майстор
[quote=jekasus
Аз съм от другата страна на пътя към Златни, нещо ровят пътните тия около Свободния У, ама те разровиха пътища навсякъде...
[/quote]
Копаят за мръсен канал напреки на пътя на 100м от обръщача на бус 9 в поска нагоре към дървения мост. Не знам дали вече може да се минава / дали е затрупан над 3м дълбокия ров/.
До входа на свободния спокойно се минава през Журналист и нагоре
cat - специалист
Тоя път Лидл се изложиха с малкият ъглошлайф, 5 отрязани винкела 20х20 и усетих топлина в мотора Райдъра се справя къде по добре.
kabakumcho - специалист
пон авг 27, 2018 12:00 pmkr1100 написа:
Копаят за мръсен канал напреки на пътя на 100м от обръщача на бус 9 в поска нагоре към дървения мост. Не знам дали вече може да се минава / дали е затрупан над 3м дълбокия ров/.
До входа на свободния спокойно се минава през Журналист и нагоре
[/quote]

8 (осем) месеца копаха около 200 м от хотел Детелина до обръщача на АОНСУ! В края на май позатрупаха копаното, положиха един тъъъъничък асфалтец и махнаха в двата края на отсечката изсипаната баластра, която препречваше пътя. Помислих си, че разгеле за сезона всичко ще е наред. Не би! Почнаха да разкопават нагоре до шосето. Лоша работа, но хак ни е като избираме крадци и идиоти!
Това не е точно за инструменти от Лидъл, ако сметне за нужно нека модератора махне поста ...
muhala - майстор
пон авг 27, 2018 9:10 pmcat написа:
Тоя път Лидл се изложиха с малкият ъглошлайф, 5 отрязани винкела 20х20 и усетих топлина в мотора Райдъра се справя къде по добре.
Добре, че ми каза. Тъкмо се бях навил да го купувам. Имам един райдер и един 1er 115ки. Искаше ми се една 125ица, но....
cat - специалист
Имам два Райдъра купувани за търкане ( разбирайте за смъртници ) е особено втория Райдър индустриал не се предава ама на лидълеца ще му скъсам намотките да не са давали 3 г гаранция още утре е ламелен диск .
  • 1
  • 97
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: