• 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
Andri01 - майстор
От година ползвам същата,но телескопична от Лидл - удъртяхме вече да се кекнем по стълби. Доста клонки е отрязала и все още си работи много добре. Зимъска-леко смазване,"бурка" на главата и в мазата :).
klomo - специалист
пет юли 27, 2018 8:42 pmgnt69 написа:
Аз пък съм разочарован от лидълските инструменти. Преди година купих ъглошлайф от големите с 230 диск. Вчера почнах да си конструирам една навесче за скара бира и на 3 тия диск роди. Вярно че бая зор му дадох рязко след година престой в гаража ама две бетонови колони не можах да срежа. Как да е след обяд ми се наложи да пробия 12 дупки ф 12 в планки 5мм, изваждам новата дрелка от гаража пак след година престой. Чисто нова вчера и махнах телта от кабела е не можах да ги пробия на 8 мата дупка роди, другите 4 ги пробивах с перфоратора. Така че утре ще ги нося да ги връщам за рекламация. Дето вика един мой приятел трябва нежно с тях щото раждат. :partyman:
Били са влажни от стоенето и са дали на късо.
root666 - специалист
Здравейте, донесоха ми този винтоверт от Лидъл Германия

https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... b3/p268349

Обаче патронника се оказа крив и яко замята винтовете. Това има ли оправия, може ли да се отремонтира, да сменя патронника с друг?
swissmad1 - специалист
вт юли 31, 2018 11:06 amroot666 написа:
Здравейте, донесоха ми този винтоверт от Лидъл Германия

https://www.lidl.de/de/parkside-akku-bo ... b3/p268349

Обаче патронника се оказа крив и яко замята винтовете. Това има ли оправия, може ли да се отремонтира, да сменя патронника с друг?
Патронници продават но ти го демонтирай да видиш дали е той крив или е крива оста на партонника.
jekasus - майстор
Чудя се дали да си взема още един(два имам, но половината свердла умряха) комплект диамантени свердла, пък за тази цена и трети кондуктор(както пишат при тях - уред за центриране) изобщо не излишен, поне при мен...
Инструмент за оголване на кабели също ме мъчи... Най евтина уйня за коаксиален кабел почва от 6 лева, ама тук е комбиниран и за други кабели...
cholev - майстор
При тебе май 3-ти комплект е задължителен. Аз любител ама се чудя за 2-ри комплект. Това лято чудна работа ми свършиха. Абе пробиваш ли плочка без тоз комплект ц.
Имах уреда за детектиране ток и желеузо. В началото уж показваше пък после не много. (да не за батерия?). Както и да е, днес ми потрябва и не го намерих- затова пиша имах, амо може и да го имам :-D
И ко стана - одеве директно с аку перфоратора у кабела - слагах едни уд-та в стената до тавана и що съм сложил кабела през далечната 1993г баш до плочата :?
И предпазителите по целата верига 3броя паднаха. Както писах 1050 вата перфоратора извън строя, ама извадих баткото 1500вата и оправихме нещата с кабела. Та другата седмица детектор, та се чудя дали да не се пробвам. Тоз е друг вид 5в1
Virtex - майстор
cholev при теб въпроса дали да вземеш нещо е реторичен, защото отговора винаги е "ДА" :-D

По-скоро въпроса е дали този инструмент за оголването става (дали си струва). Това за плочките го отговори jekasus.
jekasus - майстор
Virtex написа:
Това за плочките
Беше по-евтин май, нещо помня цена 14лв.
Перфектна работа за гранитогрес и теракот, за обикновени фаянсови няма смисъл да се вади от куфара.
Virtex написа:
дали този инструмент за оголването става (дали си струва).
Имам клещи за заголване, които купих под 10лв, същите на ...... са на около 40лв.
Ама са живи, обират прах в куфара, само че не знам в кой :-D
Подобна играчка също над 40лв от тази фирма, но ако подобен модел не ми легне в ръката, за какво да дам повече пари?
Имам и други играчки за кабели, дето събират прах, така че първо ще огледам хубаво.
Virtex - майстор
Като четох ревюта има разлика от марка до марка. Може да изглеждат еднакви, но като реална функционалност има разлика. Ако пластмасата е кофти след малко работа не струват.

Затова питах, макар че и тук има разлика от партида до партида.

За цените няма какво да се коментира - те са само нагоре :-D Някои от предложенията са завишени, дори безумни, други са супер, трети "мех...", така че въпрос на избор :)
fore - майстор
Последна промяна от fore на пет авг 03, 2018 8:59 am, променено общо 1 път.
  • 1
  • 88
  • 89
  • 90
  • 91
  • 92
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: