• 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
nakatasan - специалист
На мен не са ми проблем парите, а кръглият филтър, дали ке може да се купува, на какви пари е и от къде. Не на последно място да чисти добре. От рекламната брошура ми хареса това, че има на нея контакт и мога да си включвам разни уреди и да изсмуква боклуците. Хартиените торби не ги ползвам, не ми харесват като концепция.
Поздрави
jekasus - майстор
Какъв е проблема с филтъра? Моя е на три години.
За смучене - смучи, за шум - шуми :-D
Ако беше "умряла"(няма възможност за ремонт, връщат пари) преди тая прИмоция, щях да взема тази нова.
mgbagera - специалист
На някой случвало ли му се е след рекламация на един уред да си тръгне със съвсем друг :-D

Аз онзи ден ходих да проверя дали пневматичния гайковерт е отремонтиран (понеже минаха повече от 30 дни а нямам отговор). Та давам им листчето с входящия номер и след малко касиерката излиза и вика заменили са ви го с нов. Кога гледам тя ми носи акумулаторна отвертка с накрайници :lol: Е казах и че това не е моя уред и си го прибра. Моя все още не е готов :?

Май трябваше да взема отвертката а после като ми се обадят за гайковерта да отида и да обясня че съм загубил листа с входящия номер и с малко късмет да си го прибера и него :-"
plamen6703 - майстор
Имаш право да поискаш да ти върнат парите щом са минали 30 дни от датата на рекламацията и уреда не е ремонтиран.
А дали е било редно да се пробваш да откраднеш инструмент, това е въпрос на вътрешната ти нагласа за това :wink: ! :partyman:
lebendi - специалист
Някой с мнение за водоструйката? :?
plamen6703 - майстор
Водоструйка за 100 лв. струва колкото струва :) Не си давай парите за глупости, за 100 лв. няма добра водоструйка, пък било и от Лидъл!
Миналата година имаше по-скъпа водоструйка... по спомен около и под 250 лв....Купил съм си такава и съм доволен от покупката! :partyman:
lebendi - специалист
пет юли 13, 2018 9:27 amplamen6703 написа:
Водоструйка за 100 лв. струва колкото струва :) Не си давай парите за глупости, за 100 лв. няма добра водоструйка, пък било и от Лидъл!
Миналата година имаше по-скъпа водоструйка... по спомен около и под 250 лв....Купил съм си такава и съм доволен от покупката! :partyman:
Точно тази исках да купя,но тогава я изпуснах,иначе и аз съм на мнение че водостуйките от най-ниския клас са чиста проба пикалници и явно ще търся нещо друго-
и без това не бързам. :partyman:
nakatasan - специалист
чет юли 12, 2018 7:43 pmjekasus написа:
Какъв е проблема с филтъра? Моя е на три години.
Изах предвид, че като се наложи да се смени филтъра, мога ли да си намеря нов такъв филтър? Не ми се струва логично цялата прахосмукачка да изхвърлям заради филтъра. А тези хартиените торби-филтри, не са ми удобни.
cholev - майстор
пет юли 13, 2018 11:50 amnakatasan написа:
чет юли 12, 2018 7:43 pmjekasus написа:
Какъв е проблема с филтъра? Моя е на три години.
Изах предвид, че като се наложи да се смени филтъра, мога ли да си намеря нов такъв филтър? Не ми се струва логично цялата прахосмукачка да изхвърлям заради филтъра. А тези хартиените торби-филтри, не са ми удобни.
Могат да се закупят допълнително:
Наименование Изпълнение Употреба Каталожен №
Филтърна торбичка за
фин, 30 l, 5 части
2-слоен микрофилтър от флис,
бял 30250110
Нагънат филтър Без
капак със стоманена вътрешна оплетка 91099009
Сух филтър Филтърна торбичка от плат,
синя, пере
30250135

еле го те: 91099009 (даже се пере)
https://grizzly-shop.de/cartridge-filter-PNTS-1400-B1
Обаче до България не знам става ли. Може и да. На компернасс със сигурност, за гризли някой да се пробва
nakatasan - специалист
Те в България като не се продават консумативите, става сложно. Продават даден продукт, а не предлагат консумативи за него...
  • 1
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 84
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: