• 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
etconev - специалист
Едно бързо въпрсче към групата...Нормално ли е, допустимо ли е или има ли такава практика, като дадеш някой парксайд на ремонт, да ти върнат нов, но друг модел. Питам защото миналият месец, за втори път, дадх дрелката си 500 вата В3 на ремонт. Причината беше, че тново й затегна патронника и свредлото остана вътре. Първият път го бяха развили само и нищо друго и така ми я върнаха, като бяха забравили да ми върнат свредлото. Сега като я давах, помлих изрично да запишат в протокола да ми върнат свредлото. Вчера ми върнаха нова дрелка, но е А1 750 вата. Върнаха ми и свредлото, но със все патронник и тялото към него -лагер и зъбно колело :drinkers: , явно не са успели този път да го развият. Между другото незнаех, че патронниците не могат да се сменят като на другите дрелки. Та, нормално ли е да ми върнат друг модел дрелка, и тази А1 по-зле или п-добре е от В3?
Гост - специалист
пет юли 20, 2018 4:28 pmetconev написа:
Та, нормално ли е
Що да не е нормално? Като нямат точно от същия модел- какво се предполага да направят?
А мисля, че си на далавера. В повечето случаи моделите А1 са по- добри от следващите. Целта при следващите модели е не да се направят машинките по- добри, а с по-ниска себестойност. И- качеството пада.
А сагата със свредлото ми хареса. Много ясно, че ще си искаш свредлото, ако е някое качествено * напр. кобалтово) или стъпално, което струва повече от дрелката...
muhala - майстор
Същия приблем имам с патронника. Незнам как да го развъртя. Една 6ца за камък остана в него... :?
etconev - специалист
пет юли 20, 2018 11:00 pmmuhala написа:
Същия приблем имам с патронника. Незнам как да го развъртя. Една 6ца за камък остана в него... :?
С кой модел дрелка?
kozl - майстор
пон апр 09, 2018 7:56 amkozl написа:
Вече трети път ми се случва на лидълската ел.мелничка да и свършва една от 6-те батерии (р-р ААА).
И добре, че се сетих да ги проверя преди да ги сменя всичките.
В мелницата ли е причината , в батериите ли ?
Идва ми идея, че крушката може да е на 1,5V и да е захранена само от една батерия, но за сега не съм проверил тази вероятност.
чет юни 14, 2018 10:51 amkozl написа:
Купил съм си електрически уред за смилане на черен пипер (мелничка) от Лидл. Много удобна глезотия и има лампичка отдолу. Работи с 6 бр. батерии ААА.
Обаче бързо патасват батериите (пак закупени от Лидл) и електромотора на електрическия уред - мелничка спира да върти. Но с един инструмент - лидълска електронна джаджа (оти старата със стрелкова система се загуби нейде) за пети път проверявам батериите една по една и се оказва, .................... че само една от 6-те батерийки се скапва и 5-те пъти. Само де и последния път не се сетих да бележа мястото от където съм свалил скапаната батерия. И да не би ако го бях белязал и предните пъти да се окаже едно и също :?
Тая случка продължава да се повтаря, включително и това, че все забравям да отбелязвам мястото на скапаната батерия.
И дали само аз съм отнесъл и ползвам този уред :? Или само моят е проблемен :?
agj - майстор
Преди време си бях купил ел.мелничка от Кауфланд на Делимано ,правеше същия проблем.Батериите се изхабяваха много бързо ,та затова и аз веднага я върнах обратно.Не съм се сетил да проверявам дали една или няколко батерии се скапват ,понеже ми е все тая, щом машинката не върши работа.Разбрах че батериите се скапват бързо понеже преди това си ползвах безименна китайска която си работеше безупречно.Пак от Кауфланд си купих друга китайска машинка No name ,е по евтина е , но пък и с нея нямам никакви проблеми :lol: Така че сега има две китайски, и не помня от кога не съм сменял батерии!!
ESPACE - майстор
Някой, който е поръчвал консумативи от Германия от Компернас сеща ли се кой куриер му ги е донесъл? Че поръчах комплекти ножчета за прободен трион за един приятел. Бях на почивка и като се върнах ми звъни на вратата един комшия и ми дава плик. Пратката оставена във входа на блока, всеки е можел да я вземе. Няма печати от нашенски куриер по плика, никой не ми е звънял на телефона. В сайта на Компернас статуса на поръчката стои на "Pending". Та да си имате едно на ум
kabel96 - специалист
нед юли 22, 2018 8:42 amESPACE написа:
Някой, който е поръчвал консумативи от Германия от Компернас сеща ли се кой куриер му ги е донесъл? Че поръчах комплекти ножчета за прободен трион за един приятел. Бях на почивка и като се върнах ми звъни на вратата един комшия и ми дава плик. Пратката оставена във входа на блока, всеки е можел да я вземе. Няма печати от нашенски куриер по плика, никой не ми е звънял на телефона. В сайта на Компернас статуса на поръчката стои на "Pending". Та да си имате едно на ум
UPS ми донесоха батериите.
ddenkov - специалист
нед юли 22, 2018 8:42 amESPACE написа:
Някой, който е поръчвал консумативи от Германия от Компернас сеща ли се кой куриер му ги е донесъл? Че поръчах комплекти ножчета за прободен трион за един приятел. Бях на почивка и като се върнах ми звъни на вратата един комшия и ми дава плик. Пратката оставена във входа на блока, всеки е можел да я вземе. Няма печати от нашенски куриер по плика, никой не ми е звънял на телефона. В сайта на Компернас статуса на поръчката стои на "Pending". Та да си имате едно на ум
In Time е българският представител на UPS и техните куриери ги доставят.
stan73 - майстор
съб юли 21, 2018 6:50 amkozl написа:
пон апр 09, 2018 7:56 amkozl написа:
Вече трети път ми се случва на лидълската ел.мелничка да и свършва една от 6-те батерии (р-р ААА).
И добре, че се сетих да ги проверя преди да ги сменя всичките.
В мелницата ли е причината , в батериите ли ?
Идва ми идея, че крушката може да е на 1,5V и да е захранена само от една батерия, но за сега не съм проверил тази вероятност.
чет юни 14, 2018 10:51 amkozl написа:
Купил съм си електрически уред за смилане на черен пипер (мелничка) от Лидл. Много удобна глезотия и има лампичка отдолу. Работи с 6 бр. батерии ААА.
Обаче бързо патасват батериите (пак закупени от Лидл) и електромотора на електрическия уред - мелничка спира да върти. Но с един инструмент - лидълска електронна джаджа (оти старата със стрелкова система се загуби нейде) за пети път проверявам батериите една по една и се оказва, .................... че само една от 6-те батерийки се скапва и 5-те пъти. Само де и последния път не се сетих да бележа мястото от където съм свалил скапаната батерия. И да не би ако го бях белязал и предните пъти да се окаже едно и също :?
Тая случка продължава да се повтаря, включително и това, че все забравям да отбелязвам мястото на скапаната батерия.
И дали само аз съм отнесъл и ползвам този уред :? Или само моят е проблемен :?
И аз преди си бях купил мелничката (даже 2 бр - една за мен и една за мацката ми), но им ги върнахме, защото не мелеха кой знае колко добре, а и доста бързо заминаваха батериите. Сега и двамата имаме нутри блендери (нещо като клонинги на Нутри Булет Про), по 900 вата (моят е Мюлер от Кауфланд, а нейният е Силвър Крест от Лидл (нейният е по-качествен)), те по принцип са повече за коктейли и смуутита, но идеално стават и за мелнички на подправки/билки/кафе. Производителността им е голяма, но и бързо загряват...
  • 1
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 87
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: