• 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
reg.s - напреднал
Мнения за ножицата за рязане на метал?
fore - майстор
За мен това са клещи за рязане на арматура. Писали са глупости.
reg.s - напреднал
Да, за това и смятам да ги ползвам, все пак ме интересува някой с преки впечатления.
kartechar - специалист
Ползвал ли е някой акумулаторната ножица за трева и храсти, дето я пускат от утре, че май съм решил да си взема една :? ?
Keresteliev - специалист
silent1 написа:
Хладилната им чанта става :) пък и колко му е за 89 лв...? Доволен съм. Хем в контакта на село понеже на ходя с месеци а и хладилника не работи и престоявам 3-4 дни и ще го ползвам колкото да не се разваля храната и пак в колата в градо.

...
Ако не те затруднява, може ли да измериш температурата вътре?
dido1975 - специалист
kartechar написа:
Ползвал ли е някой акумулаторната ножица за трева и храсти, дето я пускат от утре, че май съм решил да си взема една :? ?
Имам я вече трета година. Добра е. И акумулатора издържа доста. Все пак не очаквай чудеса от нея. За трева и тънки храстчета.
пишман_майстор - майстор
reg.s написа:
Да, за това и смятам да ги ползвам, все пак ме интересува някой с преки впечатления.
Става, имам същата ( ако не се лъжа по картинката ) върши работа , но аз я ползвам до 6мм . С времето малко се разлуфти и не затваря докрай челюстите, засега ще е така, ще има малко тунинг в по-късен етап.
kartechar - специалист
dido1975 написа:
Имам я вече трета година. Добра е. И акумулатора издържа доста. Все пак не очаквай чудеса от нея. За трева и тънки храстчета.
Благодаря!
Да попитам за Потопяема помпа, която е на промоция тая седмица - https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=10139.
Дали ще свърши работа за поливане на градината, намираща се до герана?
пишман_майстор - майстор
Тя сякаш е по-подходяща за отводнявания, отколкото да черпи вода от кладенци. Ако е дълбок кладенеца, ще има проблем с водния стълб.
  • 1
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: