• 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
fbr - майстор
Тежка, тежка, ама здрава.
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
kr1100 написа:
Да беше си взела и разтегателна за клон. Реже дебели клони 30-40 мм , а удължена и на височина. Много е практична и удобна за клонаци.
Не видях такова. Пък и сега съм с една ръка и не мога с ножици с дълго рамо :-)
jgt - специалист
n_a написа:
Взех ги двете, утре ще ги ползвам :-)
Моля, сподели после какво им е + и –.
Очаквам мнението ти с нетърпение.
LazarGanev - "Велик майстор"
n_a написа:
Пък и сега съм с една ръка...
Нещо с брадвата ли :shock: ? Ама те хората ти казаха да не пипаш брадва, дори аватара трябваше да смениш :-D
Шегичка, надявам се не е нещо сериозно?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
LazarGanev написа:
n_a написа:
Пък и сега съм с една ръка...
Нещо с брадвата ли :shock: ? Ама те хората ти казаха да не пипаш брадва, дори аватара трябваше да смениш :-D
Шегичка, надявам се не е нещо сериозно?
Направих жестоко падане, кааато талпа и ръката пое част от теглото. Нямам счупено!! Но съм смачкала нещо и все още не мога да хващам. Палецът ми не ще да участва и това е :-)
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
jgt написа:
n_a написа:
Взех ги двете, утре ще ги ползвам :-)
Моля, сподели после какво им е + и –.
Очаквам мнението ти с нетърпение.
Такааа... по-обикновената ножица си е ОК, тази с наковалнята, нямах възможност да видя с какво е по-различна, реже си нормално и ми препоръчаха и третата ножица, та ще я купя и нея.... Може пък, да ми дойдат помагачи и да влязат в действие и трите :-) :-)
wanderer - специалист
едно пояснение - тази обикновената ножица се води универсална (лозаро-овощарска). другата с наковалнята е типична овощарска. острието идва под прав ъгъл върху наковлнята с цел да не се премачква клончето, и респективно да се увреди пъпката при овошките, тъй като се реже много близко до пъпката (за разлика от лозата където се реже на чепче, и не е толкова важен чистия отрез). то и дизайна и е така проектиран - с наклонено надоло острие. като си изпънеш ръката да бръкнеш в короната на дървото, да бъде в най оптимална позиция :-D за унивесална работа без оглед много пазене лично аз избягвам пластмасите. имам два снадвика от евтините серии с дръжки от шампована ламарина - режат толкова, колкото си як в ръцете :-D
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
wanderer написа:
едно пояснение - ...
Благодаря, изясниха ми се. Взех и третата, за 2см дебели клони. Доволно си ги реже. Та, лидълските ножици ги пробвах, ОК са и трите.
vladko33 - специалист
Някакви мнения за предстоящата охлаждаща кутия ?

https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=8138
hakama - специалист
Някой помни ли колко струваше зегето преди няколко месеца?
https://www.lidl.de/de/parkside-pendelh ... so_clicked
Мисля да го поръчам - за хоби нужди.
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: