• 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
ddenkov - специалист
съб юни 16, 2018 9:07 pmagj написа:
съб юни 16, 2018 7:29 pmjekasus написа:
agj написа:
На подобна цена може да се купи двойно по мощен.
Спор за профи инструменти и лидъл инструменти не се допуска...
Но сравнение близка цена-качество смятам трябва да има.
С никого не споря.Просто казвам че електрожена е скъп за тази мощност,нито знам какво му е качеството, нито пък как заварява.Сравнение правя единствено по ценови клас и възможности на машината.
jekasus написа:
В Базара колко - 220лв? От Лидъла не знам колко.
В Базара и на Пазара електрожените дори и не ги поглеждам! :lol:
jekasus написа:
Твоя по-добър вариант?
Прегледайте сайтовете на Арго Маркет и АИГ заваряване и в рамките но 200-250 лв. ще намерите по добър вариант!
Смесваш моделите - няма толкова евтин инверторен. Обикновенни има.
plamen6703 - майстор
Не само, че има такива евтини инвертори https://www.argo-market.com/Products/Details/1278 ами са и с много добро качество, но това не е по темата за Лидълските инструменти! :partyman:
cholev - майстор
Лидълския инвертор само аз го имам. Всички останали от утвърдените форумни продавачи. ( и да има някой няма да си признае- форумния търговец и неговия наместник на земята virtex дебне и не прощава :lol: )
80А са си Ок за 2.5електрод- а да напишеш, че това е граница и за 2мм електрод :shock:
Въобще напоследък ползвам повече 2мм и то на около 50-55А. Приказно става.
На никаква граница не работи инвертора при 80А- ПВ-то там му е цели 60%. Нямам досега включена термична защита.
И от телчарка са доволен Скоро възтанових подматрачната рамка на спалнята. Беше здраво почупена. Стана по добре от заводска. Не бе не е това, което си помислихте :-D . Сина като по малък тренираше паркур и всички кревати потрошени от разни салта :)
agj - майстор
съб юни 16, 2018 10:28 pmddenkov написа:


Смесваш моделите - няма толкова евтин инверторен. Обикновенни има.
Някой нещо смесва и бърка,но кой ли е той?
Кое е модел и кое е вид?Ти можеш ли да ми дефинираш тези понятия?
agj - майстор
съб юни 16, 2018 10:49 pmcholev написа:
Лидълския инвертор само аз го имам.
По интересно е, кой от лидълските инструменти нямаш? :-D
lov - майстор
съб юни 16, 2018 9:15 pmjekasus написа:
lov написа:
Кат станат у Лидъла по толкоз ша взема
Аз пипнах един сладур за 10 пъти по-скъп в цената и така му се радвах... :-D
Реално не съм запознат с тая техника, пипал съм само добри играчки, но искам да знам и за евтини такива, ако има. Да режа с електрод дебело желязо, си имам неубиваем соц., частно правен електрожен...
То имаше и малко по як за 50 евра но този ми стана интересен. Че и на кила го бяха докарали. :) Дет се казва не е само кутия. Заваръчна техника имам дал господ, цех за заваряване мога да отворя. :lol: Но много ме ядеше от вътре да го взема за да го разкостя.. Все пак политиката им е по добра и от лидълската. Гаранцията е 5 години и ако е хептен ментак едва ли ще се навият и на такава цена. Ще е следващия път те там такива промоции са перманентни. Тогава се надявам да съм с по празни куфари. :-D .
zz_stefanov - майстор
съб юни 16, 2018 10:49 pmcholev написа:
Лидълския инвертор само аз го имам. Всички останали от утвърдените форумни продавачи. ( и да има някой няма да си признае- форумния търговец и неговия наместник на земята virtex дебне и не прощава :lol: )
80А са си Ок за 2.5електрод- а да напишеш, че това е граница и за 2мм електрод :shock:
Въобще напоследък ползвам повече 2мм и то на около 50-55А. Приказно става.
На никаква граница не работи инвертора при 80А- ПВ-то там му е цели 60%. Нямам досега включена термична защита.
И от телчарка са доволен Скоро възтанових подматрачната рамка на спалнята. Беше здраво почупена. Стана по добре от заводска. Не бе не е това, което си помислихте :-D . Сина като по малък тренираше паркур и всичкиhttps://forum.napravisam.bg/posting.php?mode=quote&f=57&p=927618# кревати потрошени от разни салта :)
То туй е от тънкотията на сегашните профили (2мм). Като взех Арго-160 и първите опити от агитката бяха на 100-120 и дупка. После дай надолу. Сега съм си взел електроди 2 мм. и тока ми е около 60-75А за да не дупча. То аз за заварчик не ставам.
Но вече не се чудя, че на съседа тоя лидълския му вършел работа, но все пак няма да може да поеме по сериозни задачи.
silent - майстор
Българина расъл в немотия иска да има...ако е електрожен да е 200ампера нищо че най много някое винкелче да парне...ако е кола да е гоуема нищо че по цял ден сам се вози ...ако е жена да е дебела ...опс циците и да са големи нищо че файда от тях никва...
Virtex - майстор
съб юни 16, 2018 10:49 pmcholev написа:
форумния търговец и неговия наместник на земята virtex дебне и не прощава :lol:
Пропуснал си да споменеш, че се шегуваш :) Не виждам защо иначе ще говориш лъжи, които по принцип не харесват, дори и от теб по твои адрес.
cholev - майстор
нед юни 17, 2018 4:41 pmVirtex написа:
съб юни 16, 2018 10:49 pmcholev написа:
форумния търговец и неговия наместник на земята virtex дебне и не прощава :lol:
Пропуснал си да споменеш, че се шегуваш :) Не виждам защо иначе ще говориш лъжи, които по принцип не харесват, дори и от теб по твои адрес.
Мислех, че е очевидно. Наистина шега :)
  • 1
  • 65
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: