• 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
kabel96 - специалист
чет юни 21, 2018 10:12 pmagj написа:
След като става въпрос за машини,...някой нещо може ли да сподели за машината за еспресо която ще пускат събота?
Машината не е лоша но моето виждане е да отделиш още стотина лева и да си вземеш робот втора ръка от надежден сервиз.Така хем ще пиеш още по марково кафе за още по малко пари и хем само натискаш копчето. :supz:
При цена на хубаво кафе 40 лева за килограм едно ти излиза 23 стотинки при 6 грама което си е силно.
Chefo77 - майстор
6 грама е далеч от силно кафе. На автоматите това е най-слабата настройка. Това първо. Второ, скъпите кафета също са далеч от силното.
Не съм фен на втората ръка автомати. Прекалено скъпи части имат, които да дефектират - и не можеш да го предвидиш при покупката :(
Чолев, пробвай Нова Бразилия Привилег. :wink:
ddenkov - специалист
Мнения за акумулаторната ударна бормашина от четвъртък?
cholev - майстор
Първото кафе от кафемашината - хубав каймак дълго (кафе италианско от тази седмица в лидл 4.49лв мляно 250гр. ). Към него 50гр арменско коняче 3* - па чудно след обеда. :)

Колкото до ударната бормашина х20 тийм- имам стария вариант. Надежна и мощна машина. Но зависи как ползваш - аз лично ударната функция не ползвам и като винтоверт не ползвам, защото си имам 12в за винтоверт, 20в перфоратор и импакта 18в а тежки случаи. тоест ползвам го изключително за пробиване, къдета машинката е нумбер ван
plamen6703 - майстор
Каквото и да е кафето от тази машина, няма да изкараш дълго без капсулите на нестле :-D
искам да попитам. от къде мога да закупя скоби за ел. такер parkside pet 25 c2.
nikolson - майстор
В инструкцията пише какъв тип скоби и пирони стават за такера.
XpacTa - специалист
Утре откриват новия лидл на кръговото за Драгалевци. Явно и там ще ги има номерата с отделната брошура:
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
съб юни 23, 2018 11:33 pmnikolson написа:
В инструкцията пише какъв тип скоби и пирони стават за такера.
пише, но много трудно се намират.Вие от къде ги закупувате?
n_a - МАЙСТОРИЩЕ
Answers: 1
нед юни 24, 2018 9:39 amRADO1985 написа:
съб юни 23, 2018 11:33 pmnikolson написа:
В инструкцията пише какъв тип скоби и пирони стават за такера.
пише, но много трудно се намират.Вие от къде ги закупувате?
Аз се запасявам от Лидл, като ги пуснат. Наскоро имаше, ще погледна, дали няма останали.
Каките от един друг форум, писаха, че като закъсат купуват Бош
  • 1
  • 68
  • 69
  • 70
  • 71
  • 72
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: