• 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 101
Нека намерим най-тънките цени.
cholev - майстор
Който и да вземеш са много добри. А с едно зареждане карат и при интезивна работа много дни. Аз също правя ремонт в къщи вече 3 месеца. За сега зареждах само 18в на перфоратора с който бъркам полиуретаново 2к лепило и правих отвори в тухла; плочки. 16в бургии и 12в винт още имат душа.
Chefo77 - майстор
Тоз пак почна с вицовете ...
swissmad1 - специалист
нед юли 08, 2018 9:45 pmChefo77 написа:
Тоз пак почна с вицовете ...
,,,Тоз” ,знаеш, е промит мозък относно инструментите от Лидъл.Така,че му е простено. :-D
cholev - майстор
нед юли 08, 2018 10:02 pmswissmad1 написа:
нед юли 08, 2018 9:45 pmChefo77 написа:
Тоз пак почна с вицовете ...
,,,Тоз” ,знаеш, е промит мозък относно инструментите от Лидъл.Така,че му е простено. :-D
На шефката му е простено ама ти уйчо къде ръгна с тез три поста да се изказваш за мене :lol: Айде по нанадолното
Chefo77 - майстор
Смятай колко бързо те преценяват :) :)
Чолев, посмали манго, пич. Че не са лоши - не са. Ама с това интензивното натоварване много дни си е виц отвсЕкъде :) :)
Ако ви съберем с Калин Анков, като рибари ще се надвиквате кой каква риба е хванал, деба ... :lol: :lol:
kozl - майстор
нед юли 08, 2018 9:33 pmcholev написа:
Който и да вземеш са много добри. А с едно зареждане карат и при интезивна работа много дни.
Да ве ся мое да зареждаш и от рафтовете срещу 50 лйева. Само требе да се внимава с модело, оти я саках да заредим импакто, а се случи че заредих винтоверто. И установих, че колко повече зарядни имам толкова по-трудно ги намирам :?
cholev - майстор
пон юли 09, 2018 12:21 amChefo77 написа:
.. Ама с това интензивното натоварване много дни си е виц отвсЕкъде :) :)
...
Интезивно, колко да е интезивно. Става дума за ремонт на две стая/ 10м3 и 25м3. От края на април до сега имам още. Стени и под ОСБ . Стени ламинат под масивна дъска. Таван ПВЦ панел на профили УД и ЦД. Върви всичкия инструмент.

За 4 в 1 градиснския уред скоро говорехме. Разбрах какъв му е проблема след като източих бензина. Трябичката засмукваща въздуха скъсана. След като я извадих буквално се разпадна на парчета в ръцете ми. Явно бензина трябва да се изочва след като я ползваш. Та въпроса е откъде може да се намери такава тръбичка- прозрачна, на около 5мм външно

Изображение
Virtex - майстор
пон юли 09, 2018 12:04 amcholev написа:
На шефката му е простено ама ти уйчо къде ръгна с тез три поста да се изказваш за мене :lol: Айде по нанадолното
Това е този потребител, който явно има проблеми със стария акаунт и съотвено си е направил нов, понеже не е писал на администратора за да го оправят. Съответно е доста от повече време и явно и/или:
1. има наблюдения върху това какво казваш.
2. прекално е очевидно любовта ти към тази марка.

Та не се коси, човека не е толкова "нов" :-D
пон юли 09, 2018 8:07 amcholev написа:
Интезивно, колко да е интезивно. Става дума за ремонт на две стая/ 10м3 и 25м3. От края на април до сега имам още. Стени и под ОСБ . Стени ламинат под масивна дъска. Таван ПВЦ панел на профили УД и ЦД. Върви всичкия инструмент.
Това сигурно всичкото е направено с една батерия 2Ah, която използва оригиналният заряд от магазина :-D :-D /сарказъм
Chefo77 - майстор
5 мм тръбичка - ще ли стане от система?
Виртекс - немският ток - най-мощният ток на планетата :)
cholev - майстор
пон юли 09, 2018 8:15 amVirtex написа:

Това сигурно всичкото е направено с една батерия 2Ah, която използва оригиналният заряд от магазина :-D :-D /сарказъм
За тока от немско позна :-D (е дозаредих при първо ползване съгласно указания в ръководство) за 2ач не- новия 12в с отделяем патронник1,5ач :razz:
Започнах с стария 10.8в. Обаче там нещата не са добре (батерия от 2011г) и зарежда много бавно. След като си взех 12в го ползвам него. Кога беше това обаче не помня- може би юни. Както и да е още не съм го зареждал. Но ползвам и 3.6 рапидфайр за некои неща и 3.6малкия за контактите (има регулатор на момента- рапида не и не става за контакти). Е 18в понеже на тежки операции, зареждах няколко пъти (пробиване, фрези, зеге, лепило и др)
  • 1
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 101

Тема "Промоция в Lidl на инструменти, уреди и техника - 5" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: